ULMAS - viskas baldų gamybai!

Jo didenybė – MARMURAS

2021/02/24

Metų pradžioje įprasta kalbėti apie naujausias metų tendencijas – ar tai būtų mados industrija, ar interjero dizainas. Šį kartą jūsų dėmesiui – marmuras.

Galima pastebėti, kad marmuras yra viena iš tų medžiagų, kuri yra nepavaldi laikui. Interjero dizainerių 2021 metų apžvalgose kalbama apie tai, kad marmuras ir jo imitacijos neapleidžia lyderio pozicijų, o ateinančiais metais jis tikrai nesitrauks iš dažniausiai pasirenkamų medžiagų sąrašo.

Nepelnytai manoma, jog marmuras tinka tik klasikiniam interjerui. Galime rasti daugybę pavyzdžių, kur tinkamai priderinus kitas detales ir marmurą, galima tokį derinį naudoti moderniame ar skandinaviškame interjere. Naudojant marmurą galima perteikti įvairiausias jūsų vizijas: nuo lengvumo jausmo iki dramatiško interjero sukeliamo įspūdžio.

Marmuras ar jo imitacija atrodo itin prabangiai. Norintiems interjerui suteikti lengvumo, galime pasiūlyti balto marmuro imitaciją su švelniomis pilkomis gijomis, taip pat šviesiai pilkus, koralinius atspalvius. Jei norisi dramatiškesnio pojūčio – galima rinktis tamsių spalvų marmuro dekorus, net visiškai juodą dekorą.

Įprasta, kad marmuras naudojamas stalviršiui, sienelei virš stalviršio, virtuvės salai, o mes siūlome ir laminuotą medžio drožlių plokštę, kuri imituoja šią prabangią medžiagą. Tai suteikia galimybę plačiau padaudoti marmuro dekorą kuriant išskirtinį interjerą.

   

 

Atgal