Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Furnitūra

Baldų furnitūra internetu

Baldų furnitūra

 

UAB "Ulmas" siūlo šias baldų furnitūros kategorijas:

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Esate baldininkai, dirbate apdailos srityje, mėgstate pasidaryk pats projektus ar tiesiog ieškote kokybiškos furnitūros? Esate ten, kur reikia, nes „Ulmas“ gali pasiūlyti vieną gausiausių baldinės furnitūros asortimentų Lietuvoje. Mūsų prekių kataloge yra: rankenėlės, bėgeliai, laikikliai, lankstai, sistemos stalams, stalo ir baldų kojos, reguliuojamo aukščio stalų kojos, specialūs mechanizmai, apšvietimo sprendimai, LED juostos, LED profiliai, profiliai, priedai baldams ir daugelis kitų. Su kokybiška baldų furnitūra galėsite pagaminti kokybišką baldą, patobulinti interjero funkcionalumą ar pašalinti problemas, pakeisti sugedusias dalis.

Visos prekės mūsų kataloge yra patogiai suskirstytos į kategorijas, tad kad ir kokia furnitūra reikalinga, „Ulmas“ turės ką pasiūlyti, o jums bus lengva rasti idealų variantą. Prekės puslapyje yra visa svarbiausia techninė informacija. Internetu pateikiamus užsakymus greitai įgyvendiname bei suruošiame atsiėmimui arba išsiunčiame pristatymui. Jeigu domina kokybiška baldinė furnitūra, tačiau nežinote, ką tiksliai rinktis, kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Mūsų komanda greitai įvertins užklausą bei pateiks geriausią pasiūlymą.

Modernios technologijos furnitūros pasaulyje

Šiuolaikinės technologijos, pavyzdžiui, BLUM sukurti BLUMOTION minkšto uždarymo mechanizmai ir push-to-open (atmetimo) funkcijos, tapo didžiulėmis inovacijomis baldų pasaulyje.

Šie patobulinimai gerokai padidino visose patalpose naudojamų baldų funkcionalumą ir naudotojo patirtį. Pavyzdžiui, pritraukimo arba minkšto uždarymo technologija leidžia stalčiams ir spintelių durelėms užsidaryti švelniai ir tyliai. Tokiu būdu pavyksta prailginti baldų tarnavimo laiką ir suteikti naudojimo patirčiai prabangos. Taip veikiantys lankstai – bene geidžiamiausia virtuvės furnitūra ar sprendimas svetainėms, miegamiesiems, biurams.

Atmetimo technologija Push-to-open leidžia patogiai naudotis elegantiškai atrodančiomis spintelėmis be rankenėlių. Jos nauda – galima išlaikyti visiškai minimalistinę estetiką.

Be mechanizmų, technologijų srityje negalima nepaminėti ir naujovių medžiagų srityje. Aukštos kokybės žaliavos užtikrina lankstų, kabliukų, bėgelių, sistemų, profilių ar kitų elementų grožį, ilgaamžiškumą bei funkcionalumą. Itin tikslus metalo apdirbimas ir padengimas papildomomis dangomis, prisideda prie to, kad moderni furnitūra baldams tarnauja ilgiau nei kada nors anksčiau ir atlaiko kasdienį naudojimą geriau nei senesni analogai, atrodo moderniai ir stilingai.

Kaip išsirinkti kokybišką furnitūrą?

Renkantis kokybišką baldų furnitūrą reikia atsižvelgti į keletą faktorių.

1. Ieškokite patikimų gamintojų bei pardavėjų. „Ulmas“ atidžiai atrenka tuos produktus, kurie patenka į virtualias lentynas. Pavyzdžiui, Austrijos gamintoju BLUM ar Švedijos ROL ERGO pasitiki visas pasaulis.  

2. Patikrinkite medžiagas, iš kurių furnitūra pagaminta. Iš aukštos kokybės metalų ar patvaraus plastiko ar gerai apdorotos medienos pagaminta konstrukcija paprastai tarnauja ilgiau ir geriau veikia.

3. Įvertinkite sprendimo funkcionalumą. Tokios funkcijos kaip švelnus uždarymas ar atmetimas suteikia papildomos vertės ir patogumo. Jeigu vertinate patogumą, už tai verta mokėti daugiau.

4. Įsitikinkite, kad furnitūra atitinka spalvinę gamą bei estetinius lūkesčius dėl formų, linijų, proporcijų. Ji turėtų būti tinkamo dydžio.

Kūrybiški furnitūros panaudojimo būdai

Baldų furnitūra virto ne tik funkciniu sprendimu, kuris pagerina baldo funkcionalumą, bet ir kūrybiškumą išlaisvinančiu produktu, su kurio pagalba pavyksta pagerinti erdvės estetiką.

Vienas iš populiarių panaudojimo būdų, kur pritaikoma svetainės, biuro ar virtuvės, minkštų baldų furnitūra – modulinės konstrukcijos. Moduliniai baldai yra tie, kuriuose furnitūra leidžia juos pritaikyti ir perkonfigūruoti. Paslėpti skyriai ir išlankstomos sekcijos, tai protingas būdas maksimaliai išnaudoti erdvę mažose patalpose. Išlankstyti sofą-transfomerį, atidaryti lovos daiktadėžę ar į viršų atidaryti virtuvės spintelės dureles leidžia būtent furnitūros sprendimai.

Vis labiau populiarėja į lentynas ar spinteles integruotos LED juostos ar šviestuvai, kurie kuria modernesnę atmosferą ir užtikrina, jog būtų patogu matyti daiktus.

Minkštai užsidarantys stalčiai ir atmetamos durelės taip pat sulaukia didžiulio dėmesio.

Kalbant apie kūrybiškumą reikia paminėti, kad gausus furnitūros elementų asortimentas užtikrina, kad net ir labiausiai netradicinė dizainerio ar šeimininko vizija gali būti įgyvendinta. Na, o tokių idėjų tikrai gali būti daug: apšviečiami laiptai, butterfly tipo, į viršų atveriamos spintelės durys virtuvėje, Murphy tipo išlankstoma lova bei ne tik.

Kas yra baldų furnitūra?

Baldų furnitūra – konstrukciniai baldiniai elementai, naudojami jų gamyboje bei projektavime. Furnitūra didina baldo funkcionalumą.

Furnitūros kategorija yra labai plati. Ją sudaro: lankstai, bėgeliai, rankenėlės, kabliukai, stalčių bėgeliai ir daug kitų elementų. Tinkamai parinkta furnitūra ne tik padidina baldo funkcionalumą, bet ir prailgina tarnavimo laiką, padeda išnaudoti erdvę.

Kokia yra populiariausia baldų furnitūra?

Galima išskirti labai didelį produktų kiekį, tačiau daugiausiai „Ulmo“ klientus domina:

 • Lankstai su pritraukimu ar atmetimu;

 • Apšvietimo sprendimai ir profiliai;

 • Stalčių sistemos (bėgeliai ir mechanizmai);

 • Pakabėlės, pakabos ir kabliukai;

 • Stalų sistemos (monitoriaus laikikliai, laidų kanalai ir kt.);

 • Smulki furnitūra (tvirtinimo detalės bei elementai).

Mes siekiame, kad visi klientai elektroninėje parduotuvėje rastų būtent tai, ko jiems reikia.

Furnitūra internetu

Visa kokybiška svetainės, miegamojo, biuro ar virtuvės baldų furnitūra yra prieinama internetu. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose rasite mūsų fizines parduotuves, iš kurių galite atsiimti savo užsakymą. Taip pat galite užsisakyti pristatymą visoje Lietuvoje.

Visų produktų kainos yra nurodomos kataloge, tad jums lengva planuoti biudžetą bei išlaidas.

Baldų furnitūros tipai

Mūsų kataloge rasite šiuos furnitūros tipus:

 • Baldų rankenėlės - naudojamos stalčiams, spintoms ir spintelėms atidaryti ir uždaryti. Gali būti labai įvairaus dizaino, kad derėtų prie skirtingų stilių ir estetikos.

 • Blum furnitūra – šis gamintojas garsėja inovatyviais ir itin aukštos kokybės furnitūros sprendimais spintelėms, įskaitant lankstus, stalčių ir pakėlimo sistemas.

 • Festool įrankiai - tai prekės ženklas, žinomas dėl savo maksimaliai kokybiškai pagamintų elektrinių įrankių ir priedų, tinkamų darbui su mediena, plokštėmis ir baldų gamyba. Dėl to šie įrankiai vienas populiariausių pasirinkimų tarp baldininkų ir stalių.

 • Bėgeliai baldams - naudojami virtuvės, ofiso, spintų, spintelių ar kitų baldų  stalčiuose užtikrinant sklandų judančių dalių slydimą ir atramą.

 • Laikikliai – papildomas tvirtinimo sprendimas daiktams palaikyti ar tvirtinti: nuo televizoriaus ir medijos įrenginių laikiklių iki lentynų ir ne tik.

 • Lankstai – patogiam baldų durų ar durelių atidarymui bei uždarymui.

 • Stalo sistemos, priedai – viskas tam, kad dirbti prie stalo ar juo naudotis būtų patogu.

 • Pakabėlės - naudojamos drabužiams, rankšluosčiams ar aksesuarams laikyti ir kabinti. Jos gali kabėti atskirai arba būti integruotos į spintas, drabužines.

 • Vamzdžių sistemos – jos naudojamos stumdomų durų spintose kaip pakabų laikikliai, konstrukcinei atramai ar kartais net pramoninio stiliaus dizainui kurti.

 • Baldų kojos, atramos, ratukai - kojelės, atramos ir ratukai yra labai svarbūs furnitūriniai elementai, naudojami baldų stabilumui, aukščiui ir mobilumui užtikrinti.

 • Mechanizmai - funkcinė įranga, kuri leidžia baldus judinti (atkelti, užfiksuoti, išskleisti, nuleisti ir panašiai).

 • Smulki furnitūra ir priedai - tai tokie elementai kaip varžtai, veržlės, varžtai ir laikikliai. Jie yra būtini baldams surinkti, stabilizuoti ir sureguliuoti.

 • Stalviršio priedai, plintusai - naudojami virtuvės stalviršių funkcionalumui ir estetikai pagerinti.

 • Virtuvės priedai – visi elementai, skirti ar pritaikyti naudojimui virtuvėse ir jų balduose.

 • Chemikalai (valymui priežiūrai ir klijavimui) - kokybiškos priemonės, skirtos valymui, priežiūrai, skiedimui ir klijavimui, specialiai sukurtos furnitūrai (metalui, medienai, plastikui ir ne tik).

 • Įrankiai – viskas, ko reikėtų surinkimui, tvirtinimui, reguliavimui (frezos, medžio apdirbimo, pjovimo, šlifavimo įrankiai, priedai)

 • Spintų priedai – visa tai, kas padidins spintos funkcionalumą bei ergonomiškumą.

 • Profiliai - balduose naudojami dekoratyviniais ir funkciniais tikslais, įskaitant briaunų uždengimą bei rėmo ar konstrukcijos apsaugą. Jie suteikia baldams charakterį.

 • Stumdomų durų sistemos – paruošti GTV rinkiniai, bėgeliai, ratukai ar kiti aukštos kokybės sprendimai būtent stumdomoms durims.

 • Apšvietimas – integruojamas arba patogiai tvirtinamas baldų apšvietimas (LED juostos, LED šviestuvai, LED profiliai) naudojamas spintose, lentynose, atvirose erdvėse ar net stalčiuose.

Plačiau