Filtruoti
Kainos rėžiai
Storis
Daugiau
Matmenys mm.:
Daugiau
Faneros rūšis
Daugiau
Ar yra sandelyje?

Beržinė fanera FK

Beržinė fanera

Beržinė fanera FK skirta naudojimui sausose patalpose.

  • Matmenys, mm: 1525x1525, 1525x1475, 1475x1475

  • Storis, mm: 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 18, 21, 24

  • Medienos rūšis: beržas

  • Atitinka E1 emisijos klasę

  • Drėgnumas: 5 – 10%

  • Paviršius gali būti šlifuotas ir nešlifuotas

Dėl kitų sandėlyje palaikomų storių ir matmenų kreipkitės į artimiausią pardavimo skyrių.

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Priklausomai nuo išorinių medienos lakštų ir jų apdirbimo kokybės, plokštės skirstomos į rūšis, kurios lemia jų kokybę ir tolimesnę jų panaudojimo sritį:

Foto  Rūšis   Aprašymas

B (I)

Paviršius švarus, be užtaisymų. Galimos iki 15mm sveikos šviesios ir tamsios suaugusios šakelės iki 5 vnt/m2.

Be didesnių įtrukimų - galimi 0,2 mm pločio, iki 200 mm ilgio. Sveikas spalvos pasikeitimas leidžiamas nedaugiau kaip 15% lapo paviršiaus.

Aukščiausios rūšies fanera tinka lakavimui, beicavimui, permatomam ar pusiau permatomam dažymui, paliekant natūralų medžio raštą.

BB (II)

 Paviršius be šakų, šakos išpjaustytos ir įklijuoti užtaisymai. Galimos iki 25mm sveikos šviesios ir tamsios suaugusios šakelės iki 10 vnt/m2. Gali pasitaikyti didesnių įtrukimų.

Šios rūšies fanera puikiai tinka dažymui, bei padengimu kitomis medžiagomis, kaip aukšto slėgio laminatai (HPL), natūralūs medžio lukštai.

CP (III)

 Paviršius turi sveikų šakų, galimi spalvos pakitimai, faneros banguotumas.

III rūšies fanera skirta padengimui su neskaidriomis apdailos medžiagomis.

C (IV)

 Paviršius nešlifuotas, šakotas, galimi lukšto įplyšimai, šakų iškritimai, įplyšimų užtaisymai, spalvos pakeitimai.

Šios rūšies fanera naudojama statybos darbams, ten, kur paviršiaus išvaizda nėra aktuali.

 

Baldininkams, meistram atliekantiems apdailos darbus, statytojams bei „pasidaryk pats“ projektų mėgėjams galime pasiūlyti aukštos kokybės beržo fanerą FK be atsparumo drėgmei, skirtą vidaus darbams. Ulmas.lt svetainėje galite patogiai įsigyti 1525x1525 mm, nuo 3 iki net 24 mm storio, faneros FK plokštes. Paviršius gali būti šlifuotas ir nešlifuotas.

Beržo fanera džiugina ir patrauklia kaina. Kieta, klijuota FK fanera vertinama tiek pradedančiųjų, tiek profesionalų.

Beržinė fanera gali būti pjaustoma ir pagal jūsų užsakymą. Kreipkitės į artimiausią pardavimų skyrių ir gaukite pasiūlymą.

Ką reikia žinoti apie beržinę fanerą FK?

FK beržo fanera yra pakankamai tvirta, šlifuota arba nešlifuota (priklausomai nuo faneros kokybės rūšies) bei tinka įvairioms reikmėms, pavyzdžiui, lazerio darbams, baldų gamybai, interjero dekoravimui ir detaliems medžio apdirbimo projektams. Ši šviesi fanera yra klijuojama karbamidiniais klijais (jei tiksliau, tai klijavimui naudojama karbamido-formaldehido derva), todėl jie nėra atsparūs drėgmei. Fanera FK tinka vidaus patalpoms, kuriose nereikalingas atsparumas drėgmei.

Ši faneros rūšis labiau tinka naudoti patalpose, kur drėgmės poveikis yra minimalus. Svarbu paminėti tai, kad FK fanera turi būti sudaryta iš nelyginio skaičiaus,  >3, 1,4 mm storio lukštų.

Kuo skiriasi FK ir FSF faneros?

FK klijuota fanera puikiai tinka naudoti patalpose, kur reikia aukštos kokybės ir nėra būtinas atsparumas drėgmei. Na, o FSF fanera yra atsparesnė, tad tinkamesnė naudoti drėgnoje aplinkoje, nes jos lakštų klijavimui naudoti drėgmei atsparūs klijai ir ji gali atlaikyti atšiauresnes aplinkos sąlygas (ypač – drėgmę). FSF gamyboje naudojama fenolio-formaldehido derva, pasižyminti atsparumu drėgmei.

Kaip apsaugoti beržinę FK fanerą?

Norintiems apsaugoti beržo fanerą, rekomenduojame naudoti kokybišką sandarinimo priemonę. Tai gali būti lakai, dažai ar impregnantai, kurie sudaro apsauginį sluoksnį nuo drėgmės ir nusidėvėjimo. Priemonės tinkamumas priklauso nuo to, kur fanera naudojama.

Jeigu klijuotinė FK fanera, kurią apdorosite, yra patalpose, prieš tepdami dažus, laką ar impregnantą, apsvarstykite galimybę paviršių paruošti taip kaip reikalauja jūsų naudojamos priemonės aprašymas, jeigu tai dar nepadaryta. Į paruoštą paviršių priemonė geriau įsigeria.

Fanera vs beržinė fanera - kuri iš jų geresnė?

Jeigu kalbame apie FK kategoriją, tai „Ulmas“ jums siūlo tik beržinę, daugiasluoksnę fanerą. Kitų tipų ir rūšių faneros gali būti gaminamos ir iš kitokios medienos. Visgi beržas siūlo vieną geriausių kainos ir kokybės santykių, todėl sunku pranokti beržinę FK fanerą, jeigu norite medienos darbams viduje už patrauklią kainą.

Plačiau