Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Blum lankstai

BLUM lankstai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Įrenginėjant butą, gaminant baldus, renovuojant patalpas ar kuriant interjerą reikia daug furnitūros sprendimų. Austrijos kompanija Blum yra vienas iš lyderių gaminant kokybišką furnitūrą. Blum lankstai praverčia įrengiant jaukius, funkcionalius namus. Blum lankstų montavimas pasirenkamas virtuvėse, svetainėse, o taip pat ir miegamuosiuose, prieškambariuose bei puikiai tinka komercinėse patalpose. „Ulmas“ turi didelį CLIP top BLUMOTION, CLIP top ir MODUL lankstų asortimentą bei priedų, skirtų lankstams ir durelėms.

Nesvarbu ar esate baldininkai, interjero dizaineriai ar dekoratoriai, baldus remontuojantys specialistai – lankstai Blum bei atmetėjai, adapteriai atmetėjams pravers jūsų projektui. Pasinaudokite rūšiavimo įrankiu arba atsižvelkite į informaciją prekės puslapyje, kad lengviau rastumėte tai, kas reikalinga bei naudinga. „Ulmas“ pasirūpins sparčiu išsiuntimu ir pristatymu visoje Lietuvoje.

Kaip pasirinkti tinkamus Blum lankstus?

Blum lankstai – puikus sprendimas daugeliui baldų. Tačiau kadangi yra didelė jų įvairovė, aktualu žinoti, kaip pasirinkti geriausią. Tam reikia suprasti savo baldų bei kiekvieno lanksto specifiką.

Blum lankstai (vyriai) labai lengvai tinka prie daugumos estetikų bei baldų sistemų. Šiuolaikiniuose tamsių atspalvių virtuvių ar svetainės balduose puikiai derės juodi „Onyx“ lankstai, suteiksiantys baldams prabangos ir modernumo. Daugelio klientų pageidaujama lankstų švelnaus uždarymo sistema „Blumotion“ leis uždaryti dureles lengvu pastūmimu. Jeigu tai – fasadas be rankenėlės, ieškokite Blum lanksto be spyruoklės, tokiu atveju Jums papildomai reikės ir atmetėjo, kurį vėlgi galite pasirinkti iš baltos, šviesiai pilkos ar juodos spalvų, labiausiai derančių prie spalvinės baldų gamos.

Nors kiekvienas lankstas gali skirtis tam tikromis savybėmis, visi jie turės vieną bendrą bruožą – juos galima reguliuoti 3 kryptimis (į šonus, aukštyn/žemyn ir pagal gylį). Taip galėsite idealiai suderinti tarpus tarp fasadinės durelių dalies, kad būtų pasiekta ideali simetrija.

Blum lankstai gali būti su švelniu pritraukimu (soft close), vadinamieji BLUMOTION, be spyruoklės – skirti komplektuoti su TIP-ON atmetėjais ar tiesiog su spyruokle, jei Jums nereikalingos anksčiau išvardintos funkcijos. Rinkitės tokį lankstą, kurio galimybės ir funkcijos labiausiai atitinka Jūsų poreikius.

Nepamirškite, kad reikia įvertinti ir svorį. Blum lankstai turi atlaikyti durelių svorio rezervą. Sunkesnėms durelėms reikia daugiau lankstų.

Kodėl rinktis Blum lankstus?

Štai priežastys, kodėl Blum lankstai ir jų montavimas – geras pasirinkimas beveik bet kuriam projektui:

  • Tiek meistrai, tiek naudotojai sutinka, kad Blum furnitūra atitinka etalono reputaciją.

  • Blum lankstai yra modernaus dizaino, gali būti ir juodos „Onyx“ spalvos bei turi tokias funkcijas, kaip švelnus uždarymas ar atmetimas.

  • Didelis skirtingų atidarymo kampų pasirinkimas, neradus tinkamo standartinio lanksto sprendimo, galima išgauti norimą kampą specialių tarpinių pagalba.

  • Blum lankstai ir plokštelės turi keletą tvirtinimo būdų:

  • medsraigčiais, Inserta (nereikalingi įrankiai, tačiau būtina išgręžti tvirtinimo skyles), Expando (išsiplečiantys kaiščiai, taip pat reikalingas skylių gręžimas). 

  • Blum lankstai sukurti taip, kad juos būtų lengva sumontuoti patiems. Be to, jie praktiškai nereikalauja priežiūros, o tai naudinga ir pasidaryk pats projektų entuziastams.

Be to, vardas Blum ir šio gamintojo lankstai visada asocijuojasi su kokybe, tad tikrai neturėtumėte likti nusivylę nei kaina, nei kokybe.

Plačiau