Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Rankšluosčių kabyklos

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Vonioje, virtuvėje ar pagalbinėje patalpoje gali praversti patogi rankšluosčių kabykla. Tokius virtuvės priedus ir kokybišką furnitūrą patogiai ir patrauklia kaina galite įsigyti čia, „Ulmo“ elektroninėje parduotuvėje. Visos prekės turi savo puslapius, tad galite sužinoti kokie yra dvipirščių rankšluosčių kabyklų matmenys, privalumai bei kitos aktualios savybės. Prekių puslapiuose taip pat nurodomos kainos. Internetu patogu pateikti užsakymą, nes galite pasirinkti pristatymą nurodytu adresu, visoje Lietuvoje (paprastai per 2-3 darbo dienas) arba atsiimti bet kurioje fizinėje „Ulmo“ parduotuvėje (paprastai per 1-5 darbo dienas).

Rankšluosčių kabyklas bei kitus virtuvės priedus čia įsigyti gali ir profesionalai, baldininkai, remonto ar apdailos darbų specialistai bei pasidaryk pats projektų entuziastai.

Kokio stiliaus vonios rankšluosčių kabykla bus tinkamiausia?

Jeigu kalba eina apie tai, kokia rankšluosčių kabykla tiktų vonioje, pasirinkimų kriterijai didžiąją dalimi būtų panašūs, kaip ir kitoms patalpoms, tačiau yra ir tam tikrų unikalių poreikių.

Tinkamiausios vonios rankšluosčių kabyklos pasirinkimas dėl stiliaus labai priklauso nuo jūsų vonios kambario dydžio, išplanavimo, vyraujančios estetikos ir poreikių dėl funkcionalumo, praktiškumo.

Mažesniuose vonios kambariuose visada tinka sieninė kabykla. Ji arba grotelės taupo vietą, tačiau išsaugo pagrindinį privalumą – prie rankšluosčių lengva prieiti, juos pasiimti ar pakabinti atgal.

Svarbu pagalvoti ir apie medžiagas, jų tekstūrą, spalvą bei kuriamą efektą. Kadangi kabyklos gali būti gaminamos iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, tamsios spalvos aliuminio ar dengtos chromu, galima rasti modelių, kurie tinka visur - nuo modernaus iki tradicinio dizaino voniose.

Jeigu nėra elektros įvado ar vandens vamzdžio gyvatukui sumontuoti, galima sumontuoti būtent tokią kabyklą, ant kurios rankšluosčiai nuvarvės ir išdžius.

Judantys rankšluosčių laikikliai, kuriuos galima reguliuoti arba patraukti, suteikia lankstumo saugant ir laikant rankšluosčius ne itin didelėse erdvėse. Svarbu paminėti, kad mūsų siūlomų kabyklų formos ir linijos yra pakankamai neutralios bei klasiškos, todėl toks priedas gražiai atrodys beveik bet kokioje vonioje. Galiausiai, tinkamiausias rankšluosčių laikiklis ne tik padidina vonios kambario funkcionalumą, bet ir tampa jungiančiu, visą estetiką papildančiu furnitūros elementu.

Rankšluosčių kabyklos vonioje: kokį tipą pasirinkti?

Jeigu reikalinga rankšluosčių kabykla, tiek vonioje, tiek virtuvėje ar kitoje patalpoje svarbu pasirinkti tokį šio elemento tipą, kuris ir atliktų savo funkciją, ir gražiai atrodytų.

Tinkamą pasirinkimą visada rasite ir mūsų kataloge, atsižvelgdami į erdvę, kurioje jis bus montuojamas, jos stilių ir rankšluosčių naudojimo poreikius. Ant sienos tvirtinamos kabyklos puikiai tinka kompaktiškose erdvėse, kur galima efektyviai džiovinti ir laikyti rankšluosčius neužimant grindų ploto arba ten, kur trūksta įprastų vietų kabinimui.

Dėl to panaudoto rankšluosčiu nereikia mesti ant grindų, kabinti prie dušo užuolaidos ar dėti ant skalbimo mašinos.

Ieškokite iš drėgmei atsparių medžiagų pagamintos furnitūros, kad ji tarnautų ilgiau, nerūdytų bei neprarastų grožio. Atsižvelkite į žmonių skaičių, kurie galėtų kabinti savo rankšluosčius. Taip išpildysite poreikį dėl praktiškumo ir kiekvienam užtikrinsite vietą savam rankšluosčiui pasikabinti.

Kodėl rankšluosčių kabyklos yra patogus ir funkcionalus priedas vonios kambariui?

Rankšluosčių kabyklos – tai puikus derinys tarp praktiškumo ir kasdienio komforto. Kiekvienuose namuose ar kiekviename objekte praverčia sprendimai, kurie supaprastina daiktų laikymą ir padeda be papildomų pastangų palaikyti tvarką.

Kabykla leidžia rankšluosčiams greitai išdžiūti, todėl vanduo nestovi. Dėl to drėgmė nesikaupia, o tuo pačiu nesikaupia ir bakterijos. Šie dalykai yra be galo svarbūs jūsų ir visų aplinkinių higienai.

Jeigu kabykloms parinksite tinkamą ir patogią vietą, kabykla padės sumažinti netvarką ir palaikyti tvarką. Kiekviena dvipirštė ar kitų tipų rankšluosčių kabykla mūsų kataloge turi savo puslapį. Susipažinkite su svarbiausiais matmenimis ir padengimo informacija dar prieš pirkdami.

Plačiau