Filtruoti
Kainos rėžiai
Storis
Faneros rūšis
Ar yra sandelyje?

Pušinė fanera

Pušinė fanera

 

Pušinė fanera, kaip ir kitų rūšiu klijuotos faneros, naudojama baldų gamybai, interjero sprendimams, statybų darbams ir kitiems gaminiams.

 

Tipas: interior (FK) arba exterior (FSF)

Lapo matmenys: 2500x1250 mm (išilginė), 1250x2500 mm (skersinė)

Pušinės faneros galimi storiai: 4, 5, 6, 7 (6,5), 8, 9, 10, 12, 15, 18, 21, 24 mm 

Tankis: ~610 kg/m3

Dėl kitų storių ir matmenų kreipkitės į artimiausią pardavimo skyrių.

Sandėliuojame šias pušinės faneros pozicijas:

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Norite įsigyti kokybišką pušinę fanerą vidaus (FK) arba lauko (FSF) darbams? „Ulmas“ jums gali pasiūlyti itin didelį klijuotos, kokybiškos pušų faneros plokščių ir ruošinių asortimentą. Įsigykite pozicijas iš sandėlio arba pateikite individualų užsakymą. Paruošę gaminius, juos greitai pristatysime visoje Lietuvoje, paruošime atsiėmimui. Kilus klausimams arba, jeigu reikia patarimo, nedvejokite kreiptis į artimiausią „Ulmas“ pardavimo skyrių.

Kam naudojama pušinė fanera?

Pušies fanera yra universali statybinė bei apdailos darbams naudojama medžiaga. Dėl savo tvirtumo ir estetinio patrauklumo ji gali būti naudojama įvairiose srityse.

Paprastai pušinė fanera daugiausiai randama baldų gamyboje, kur dėl savo patvarumo ir patrauklios tekstūros puikiai tinka tiek konstrukciniams, tiek dekoratyviniams gaminiams.

Interjero dizaine pušies fanera pasirenkama skydų, spintelių gamyboje ir net kaip grindų medžiaga. Dėka savo savybių, pušis daug kur tinka, nes pasižymi žavinga estetika bei medienai būdingu jaukumo efektu.

Svarbu paminėti ir tai, kad pušinės faneros ruošiniai gali būti pritaikomi pagal jūsų lūkesčius. Pagrinde sandėliuojame nuo 4 mm iki 24 mm, įvairių matmenų faneros lakštus, tad užsakymą galima pritaikyti konkretiems projekto reikalavimams. Net jeigu neturime Jūsų pageidaujamo storio ar matmenų, ją galime užsakyti arba išpjauti ruošinius gamyboje pagal reikiamus matmenis.

Mūsų siūlomos, kokybiškos faneros tankis yra apie 610 kg/m3. Tai bus pusiausvyra tarp tvirtumo ir patogumo apdirbti, todėl ši fanera tinkama naudoti tiek interjere (FK), tiek eksterjere (FSF).

Pušinė fanera: privalumai ir trūkumai

Pušies fanera turi keletą privalumų. Tai – ekonomiška ir gana nebrangi žaliava.

Ją pasirinkę vartotojai galės džiaugtis tikros pušies medienos estetika neišleidę tiek, kiek kainuotų medžio masyvas. Pušies fanera taip pat yra aplinkai gana draugiškas produktas, nes jai pagaminti sunaudojama mažiau medienos, lyginant su medžio masyvu.

Dėl optimalaus tankio ir gana lengvo svorio, ją lengva apdirbti, o tai ypač naudinga interjero dizaino ir baldų gamybos srityse.

Ko gero vienintelis pušies faneros trūkumas yra tas, kad ji gali būti tinkama ne visoms reikmėms. Gali reikėti kitos faneros rūšies ar papildomo apdorojimo, kad ji tiktų specializuotoms užduotims bei darbams (pavyzdžiui, frezavimui, apdirbimui lazeriu, naudojimui jūrų transporte ir panašiai).

Ar pušiniai baldai yra pakankamai patvarūs ir ilgaamžiai?

Pušiniai baldai garsėja savo patvarumu ir ilgaamžiškumu, todėl daug vartotojų renkasi būtent juos. Pušis yra gana tvirta mediena. Nors ir minkštesnė už kietmedį, pavyzdžiui, ąžuolą ar beržą, ji vis tiek atlaiko nemažas išorės jėgas, trintį bei net kai kurias aplinkos sąlygas. Laikui bėgant, ant baldų net atsiradus smulkiems įlenkimams ar įbrėžimams, jie tampa tarsi patina, gali pridėti baldams žavesio, o struktūrinis tvirtumas nė kiek nesumažėja.

Plačiau