Filtruoti
Kainos rėžiai
Storis
Daugiau
Matmenys mm.:
Atspari drėgmei
Ar yra sandelyje?

Šlifuotos plokštės MDP

MDP plokštės

Medienos drožlių plokštės - MDP

Medienos drožlių plokštė (MDP) - trijų sluoksnių, supresuota, nušlifuota medienos drožlių plokštė, atitinkanti EN312 standartą, aukščiausios kokybės žaliava šiuolaikinei baldų gamybai.

• Matmenys: 2440x1830 mm, 2500x1830 mm, 2750x1830 mm, 2800x2070 mm, 2650x2070 mm
• Storis: 8, 10, 12, 15, 16, 18, 22, 25, 28, 36, 38 mm
• Storio nuokrypos: ±0,3 mm
• Drėgnumas: 5 – 13%
• Atitinka E1 emisijos klasę
• Vidutinis tankis (svoris): 650 kg/m³
• Smulkiastruktūris, šlifuotas paviršius

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Internetu, iš elektroninės „Ulmo“ parduotuvės galite patrauklia kaina įsigyti labai kokybiškas MDP plokštes. Šlifuotas MDP – vienas iš paklausiausių mūsų siūlomų produktų, kuris tinka baldininkams, statybininkams, interjero apdailos specialistams, gamintojams ir ne tik. Visą svarbiausią produktų specifikaciją galite rasti prekės puslapyje. Na, o tam, kad būtų patogiau rasti tai, ko reikia, veikia įvairūs prekių filtrai bei rikiavimo įrankis.

Šlifuotos MDP plokštės privalumai

Šlifuotos medžio drožlių plokštės (MDP) pasižymi daugybe privalumų, todėl yra bene geriausias pasirinkimas šiuolaikinių baldų gamybai ir interjero projektams ar statyboms.

Mūsų siūlomos plokštės atitinka EN312 standartą ir yra vertinamos dėl to, kad yra aukštos kokybės žaliava, tinkanti įvairiems gamybos procesams Dėka trijų, tankiai suslėgtų medienos plaušų ir drožlių sluoksnių, gaunama tvirta plokštės šerdis, garantuojanti stabilumą ir ilgaamžiškumą.

Smulkios tekstūros, šlifuotas paviršius yra lygus, paruoštas tolesniam apdirbimui, pavyzdžiui, dažymui, faneravimui ar laminavimui. Jį galima labai lengvai pritaikyti.

Kataloge galite rasti didelę plokščių matmenų ir storių įvairovė. Pasirinkimai atitinka įvairius dizaino reikalavimus. Su mūsų produkcija pavyks gaminti bene viską - nuo elegantiškų šiuolaikinių baldų iki tvirtų, klasikinio stiliaus lentynų.

Minimalūs storio nuokrypiai (±0,3 mm) užtikrina vienodumą ir paprastą konstrukcijų surinkimą. Beje, mūsų šlifuotos MDP plokštės pasižymi 5-13 % santykiniu drėgniu. Tai svarbu žinoti prieš jas pasirenkant. Produktas atitinka E1 emisijos klasę, dėl ko aplinka patalpose išlieka sveika ir netoksiška, tad mūsų šlifuota MDP tinka naudoti įvairiose patalpose, tiek komercinėse, tiek gyvenamosiose.

Kaip pasirinkti tinkamą šlifuotą MDP plokštę?

Ieškant tinkamo šlifuotos MDP plokštės varianto, reikia atsižvelgti į keletą aspektų, nes plokštė turi atitikti konkrečius jūsų projekto poreikius.

Pirmiausia, įvertinkite pačios plokštės matmenis ir storį. Jie turėtų atitikti planuojamo baldo ar įrenginio konstrukcinius reikalavimus. Galimi dydžiai (nuo 2440x1830 mm iki 2800x2070 mm) ir storiai (nuo 8 mm iki 38 mm) užtikrina, kad „Ulmo“ asortimente pakankamai universalumo įvairioms reikmėms.

Svarbu žinoti ir tokius dalykus, kaip storio nuokrypis bei drėgnumas. Juk plokštė turi ilgai tarnauti bet kurioje patalpoje, tiek vonios kambaryje, kur daug drėgmės, tiek sausame namų kambaryje. Galiausiai, nepamirškite pasižiūrėti ir į vidutinį plokštės tankį (650 kg/m³), kad įvertintumėte jos svorį ir tvirtumą, ypač kai kalba eina apie projektus, kur reikia solidžios atramos.

Šlifuotos MDP plokštės internetu

Kiekvienos prekės pavadinime yra nurodomi matmenys, tad jums bus lengva orientuotis kataloge. Jei radote tinkamą produktą – dėkite jį į krepšelį arba kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių dėl individualaus pasiūlymo ar rekomendacijų, patarimų.

  • Dauguma prekių visoje Lietuvoje pristatome per 1-3 darbo dienas;

  • Jeigu pasirinkote atsiėmimą viename iš mūsų sandėlių ar prekybos taškų, prekės ten bus paruoštos tą pačią dieną arba per 1-5 darbo dienas.

Plačiau