Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Stalų sistemos, priedai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Biurų administratoriams, komercinio NT interjero specialistams ar tiesiog įsirenginėjantiems patogią darbo vietą namuose „Ulmas“ gali pasiūlyti didelį stalų sistemų ir priedų asortimentą. Pas mus patraukliomis kainomis galite įsigyti kokybiškus ir patogumą darbo vietoje padidinančius monitoriaus laikiklius, reguliuojamo aukščio stalo kojas, stalo rozetes, kanalus laidams ir daug kitų prekių.

Visos prekės turi savo puslapius, kuriuose rasite naudingiausią techninę informaciją apie specifikacijas, privalumus ir ypatumus. Tai padės išsirinkti geriausią variantą net iš didelio katalogo. Po to, kai jau įsidėsite sistemas ar priedus į krepšelį, galėsite rinktis patogiausią būdą apmokėjimui ir pristatymui visoje Lietuvoje.

Kokie yra naudingiausi priedai ir sistemos stalams jūsų projektuose?

Nors galima rasti daugybę stalų sistemų ir priedų stalams, tam tikri iš jų gali būti laikomi naudingiausiais.

Tarp jų tikrai patektų: monitorių laikikliai, reguliuojamo aukščio stalo kojos, įkrovikliai bei stalo rozetės ar kanalai laidams.

Monitorių laikikliai yra labai svarbūs norint ergonomiškai pastatyti ekraną ar jį paruošti darbui bei reguliuoti, priklausomai nuo situacijos. Tai yra labai svarbu biure ar net namuose, jeigu užsiimate kūrybiniu ir/ar daugiaprogramiu darbu.

Reguliuojamo aukščio stalo kojos suteikia universalumo visą darbo vietą pritaikyti prie savo anatomijos ar net kelių skirtingų, ten pat dirbančių asmenų poreikių. Dėl šios priežasties, turint tokias kojas, stalą galima naudoti įvairiose vietose ir įvairiems tikslams, atsižvelgiant į poreikius. Šios stalo kojos atitinka naujausias ergonomikos darbo vietoje tendecijas ir rekomendacijas todėl dirbti pasidaro smagiau, patogiau ir sveikiau.

Labai pasitarnauja ir biuro rozetės, įkrovikliai ir rozečių arba lizdų blokai. Jie tampa vis svarbesni mūsų pasaulyje, nes suteikia patogią prieigą prie elektros šaltinio, nereikia pravedinėti laidų už stalo arba pavojingai juos laikyti ant grindų. Be to, kabelių kanalai padeda tvarkyti ir paslėpti laidus, palaikyti tvarką darbo vietoje, o tai labai svarbu tiek biure, tiek namuose.

Kaip pasirinkti praktiškus ir efektyvius priedus jūsų stalui?

Rinkdamiesi praktiškus ir efektyvius priedus stalui, atsižvelkite į funkcionalumą, suderinamumą ir estetiką.

Jeigu domina monitoriaus laikikliai, įsitikinkite, kad jie yra suderinami su jūsų ekrano dydžiu ir turi reikiamas reguliavimo funkcijas.

Rinkdamiesi reguliuojamo aukščio stalo kojas, atsižvelkite į reguliavimo mechanizmo tipą, pasikėlimo diapazoną, minimalius bei maksimalius stalviršio išmatavimus ir maksimalų svorį, kurį jos gali išlaikyti.

Rinkdamiesi stalo rozetes ar įkroviklius, įvertinkite, kiek ir kokių prietaisų reikės prijungti. Visada svarbiausia, kad rozetes būtų lengva pasiekti, tačiau su dabartiniais sprendimais nėra priežasties, kodėl jie neturėtų diskretiškai integruotis į bendrą estetiką.

Kabelių kanalai turėtų efektyviai sugrupuoti ir paslėpti kabelius neribodami prieigos. Jų spalva turi derėti  ar kontrastuoti baldams ir/ar bendram patalpos interjerui.

Pasirinkimui labai padės informacija prekės puslapyje. Joje aprašomi sprendimų matmenys ir kiti skaičiai bei informacija, kuri daro įtaką pasirinkimui.

Stalų sistemos ir priedai: paprastas būdas pridėti funkcionalumą ir stilių jūsų projektams

Nebūtina pirkti brangaus stalo ar keisti darbo vietą. Kiekvienas gali įsigyti stalų sistemas, priedus ir juos įrengus gerokai padidinti bendrą darbo vietos funkcionalumą. Daugumą šių sprendimų tikrai bus nesunku įrengti, o didesnius jų kiekius visada verta įsigyti biurų administratoriams, valdytojams.

Plačiau