Filtruoti
Kainos rėžiai
Padengimas
Ar yra sandelyje?

Stiklo laikikliai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Jeigu savo namuose, biuro ar komercinėse patalpose turite stiklo lentynų, jums bus reikalingi specialūs stiklo laikikliai. Patraukliomis kainomis, labai įvairūs tokio tipo laikikliai yra ir čia, „Ulmo“ elektroninėje parduotuvėje. Kiekviena prekė turi savo puslapį. Jame galite sužinoti, kuo pasižymi sudominę stiklo laikikliai. Furnitūra turi: atitikti matmenis, atlaikyti maksimalų svorį bei tinkamai derėti prie patalpų interjero. Stilingai atrodančius, kokybiškus ir patvarius laikiklius įsigysite būtent čia. Raskite idealų variantą bei dėkite jį į krepšelį. Su šiais laikikliais sėkmingai sumontuosite lentynas, pabaigsite pasidaryk pats projektą ar atliksite remonto darbus.

Kam naudojami stiklo laikikliai?

Stiklo laikikliai daugiausiai naudojami stiklo lentynoms paremti ir prie sienos pritvirtinti. Su jų pagalba sukuriama stabiliai besilaikanti ir stilingai atrodanti daiktų eksponavimo ir sandėliavimo platforma.

Stiklinių lentynų laikikliai yra labai reikalingi. Kadangi stiklas – trapi medžiaga, jai reikia specifinių laikiklių. Jie turi tvirtai, bet ne pernelyg smarkiai prilaikyti lentynas bei suteikti atramą ir stabilumą.

Kaip pasirinkti tinkamus stiklo laikiklius?

Rasti, kurie stiklo laikikliai yra geriausi – ne visada bus lengva užduotis. Pirkėjams reikia atsižvelgti į stiklinės lentynos svorį ir storį, taip pat ir į bendrą estetinį vaizdą.

Įsitikinkite, kad stiklo lentynos laikiklis yra pakankamai tvirtas, kad pakeltų lentynos ir jos turinio svorį.

Be to, stiklinių lentynų laikiklių dizainas turėtų papildyti kambario stilių, jeigu laikikliai bus matomi. Jums galime pasiūlyti ir labai unikaliai atrodančius, modernaus stiliaus laikiklius, kurie atrodo tarsi skoningas akcentas, ir visiškai minimalistinius sprendimus, kurie būtų vos matomi ar išvis nekristų į akis. Pagal šiuos kriterijus ir atsižvelgiant į kainą bus lengviausia pasirinkti tinkamus laikiklius.

Stiklo laikikliai: ką reikia žinoti apie jų priežiūrą?

Norint, kad stiklinių lentynų laikikliai ilgiau tarnautų, svarbiausia – jų nepamiršti bei pakankamai reguliariai juos valyti ir tikrinti.

Reikia būti tikriems, kad ant laikiklių ir jų tarpuose nesikauptų dulkės, nešvarumai bei drėgmė. Tai kenkia konstrukciniam tvirtumui ir per laiką gali padaryti žalos. Švarą ir saugumą užtikrinsite paprasčiausiai nuvalydami juos.

Be to, periodiškai tikrinkite ar laikikliai stiklo lentynoms nėra susidėvėję, atsilaisvinę, klibantys – ar niekas nepajudėjo iš vietos. Jeigu stiklas nusprūs ir nukris, jis duš ir tada bus labai daug rūpesčių bei nemalonumų.

Kokios naudos stiklo laikikliai suteikia interjero dizainui?

Stiklo laikikliai, nors yra nedidelis akcentas, gali turėti didelę vertę kuriant stilingą interjerą. Juk detalės dažnai lemia labai daug.

Tinkamai parinkti laikikliai į save neatkreips per didelio dėmesio, tad daugiausia jo bus skiriama eksponuojamiems daiktams, kas ir yra svarbiausias elementas.

Skaidrūs stiklinių lentynų laikikliai neužgožia stiklo skaidrumo, o tai sustiprina erdvės ir šviesumo pojūtį kambaryje. Dažniausiai stiklinių lentynų laikikliai yra universalūs ir puikiai dera prie įvairių dekoro stilių.

Plačiau