Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

26mm lankstai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Vieni populiariausių ir reikalingiausių rinkoje – 26 mm lankstai. Jie praverčia baldininkams, nuosavų namų šeimininkams, kurie daro remontą ar apdailos darbus darantiems. „Ulmas“ yra vienas iš lyderių furnitūros prekių sferoje, tad mūsų el. parduotuvėje galite rasti įvairių tipų 26 mm diametro tvirtinimo elementą naudojančius lankstus savo baldams ir jų sistemoms. Visos prekės turi savo puslapį, kuriame nurodoma svarbiausia informacija, daranti įtaką pasirinkimui ir padedanti rasti tinkamiausią sprendimą.

Kaip pasirinkti tinkamus 26mm lankstus jūsų poreikiams?

Paprastai reikėtų pasistengti įvertinti kuo daugiau informacijos apie lanksto techninę charakteristiką, kad žinotumėte ar jis tinka.

Įvertinkite į durų ar plokštės, kurią laikys lankstas, svorį bei matmenis. Šie, 26 mm lankstai kone idealiai tiks lengvesnėms durims ar mažoms spintelėms. Prieš pirkdami dar pasitikrinkite ar lankste nėra specifinių funkcijų, pavyzdžiui, švelnaus uždarymo (pritraukimo) bei kitų ypatingų sprendimų, kurie padidintų komfortą bei funkcionalumą.

Kas yra 26mm lankstai?

Tokio tipo lankstai dažniausiai naudojami spintelių durelėms atidaryti, uždaryti ir mažesniuose projektuose. Kaip sako ir pats jų pavadinimas, jie tvirtinami per 26 mm diametro skyles.

Visos kitos šių lankstų savybės gali būti identiškos kitiems lankstams, pavyzdžiui: fiksuojama pozicija, pritraukimas, atstūmimas ir kita.

Kodėl verta įsirengti 26mm lankstus namuose ar biure?

Įsirengti tokius lankstus namuose ar biure naudinga dėl įvairių priežasčių. Jie tinka nedidelėms spintelėms, kai norima, kad lankstai būtų mažiau matomi ir nekyla toks didelis poreikis svorio atlaikymui.

Dėl jų kompaktiškumo, 26 mm lankstai puikiai tinka mažoms vonios kambario spintelėms, išlankstomiems foteliams, dėžėms ir ne tik. Jie suteikia pakankamai tvirtą atramą ir patenkina visus kitus poreikius.

Kuo skiriasi 26mm lankstai nuo kitų lankstų rūšių?

Pagrindinis 26 mm lankstų skirtumas nuo kitų tipų yra vizualus. Tai - jų dydis ir paskirtis. 26 mm lankstai įprastai būna mažesni, skirti naudojimui su mažesnėmis apkrovomis, o jiems sumontuoti pakanka mažesnio diametro skylės.

Na, o štai didesni lankstai, pavyzdžiui, 35 mm, dažniausiai yra skirti sunkesnėms durelėms. Tai matosi ir plika akimi, kadangi 26 mm furnitūra yra diskretiškesnė ir mažiau pastebima, tad tinka mažesniems baldams, bet gali stokoti pajėgumų, reikalingų durims ar stambesnėms plokštėms.

Plačiau