Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Spintelių lankstai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Spintelėms skirta furnitūra yra labai naudinga bei reikalinga daugelyje sričių. Durelių atmetėjai, amortizatoriai, lankstai bei kiti šioje prekių kategorijoje esantys sprendimai gerokai palengvina durelių atidarymą, uždarymą bei reguliavimą. Kartu su lankstais čia rasite ir priedų, tarp kurių parduodame: ribotuvus, slopintuvus, sklendes, stabdžius ir kitus reikmenis, reikalingus spintelių įrengimui, tobulinimui ar paruošimui naudoti. Kiekvienos prekės puslapyje rasite detalesnį jos techninį aprašymą, kuris padės renkantis. Taip pat matysite ir kainas, kad būtų lengviau planuoti biudžetą.

Jūsų užsakymus greitai suruošime ir pasirūpinsime sparčiu furnitūros pristatymu visoje Lietuvoje.   

Kaip išnaudoti spintelių lankstus erdvės organizavimui?

Efektyviai pritaikius spintelių lankstus galima gerokai pagerinti erdvės ir vietos bei daiktų organizavimą. Įrengę lankstus, kurie leidžia atidaryti spintelės dureles, jas patogiai uždaryti, maksimaliai palengvinsite prieigą prie spintelės turinio, todėl bus lengviau tvarkytis ir paimti, padėti daiktus.

Itin populiarūs yra švelniai užsidarantys spintų lankstai. Jie yra malonūs naudoti, suteikia prabangos pojūtį bei sumažina nusidėvėjimą, todėl prailgina bet kurių durelių ar furnitūros tarnavimo laiką.

Kampinėse spintelėse galite sumontuoti lankstus (vyrius), kurie yra būtent ir pritaikyti kampiniam montavimui bei leistų durelėms atsidaryti plačiau, taip užtikrinant geresnį matomumą ir prieigą prie erdvės kampe.

Atmetėjai irgi yra populiarus sprendimas, nes užima mažai vietos, lengvai susimontuoja bei leidžia turėti baldus be rankenų, jeigu siekiama lygesnio, vientisesnio dizaino.

Ar jūsų spintos paruoštos spintelių lankstams?

Nustatyti, ar jūsų spintos paruoštos šiems lankstams, galima gana nesudėtingai. Tai priklauso nuo kelių veiksnių. Spintose esančios durelės bus varstomos gana dažnai, dėl to reikėtų pasirinkti tvirtą furnitūrą, kuri galėtų būti ten naudojama. Baldininkai paruošia vietą tokiems elementams sumontuoti, tačiau paprastai jie pritvirtinami iš vidinės spintos pusės, viršutinėje ir/ar apatinėje durelių ar besivarstančios plokštės dalyje.

Jeigu norite pasiruošti lankstų montavimui, įvertinkite durelių svorį ir naudojimo dažnumą. Jei durelės yra sunkios arba dažnai naudojamos, rinkitės tik pačią geriausią furnitūrą. Kitais atvejais galima ieškoti geriausio kainos ir kokybės santykio.

Paprastai dauguma spintų yra paruoštos lankstų montavimui. Svarbu, kad būtų durelių ir elementų, kurie išnaudotų lanksto funkcionalumą.

Plačiau