Filtruoti
Kainos rėžiai
Ilgis, mm
Daugiau
Ar yra sandelyje?

Blum bėgeliai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Kuriant baldus, juos gaminant, tobulinant ar remontuojant dažnai prisireikia kokybiškų bėgelių stalčiams. Būtų sunku rinkoje rasti aukštesnės kokybės alternatyvą Blum stalčių bėgeliams. Šio gamintojo TANDEM ir MOVENTO bėgeliai atitinka aukščiausius kokybės ir funkcionalumo lūkesčius. Bėgeliai yra patogūs uždaryti ir atidaryti, gali turėti minkšto uždarymo ir atidarymo mechanizmus dėl dar didesnio komforto naudojant. „Ulmas“ siūlo platų Blum stalčių bėgelių asortimentą. Kiekvieną el. parduotuvės kataloge esantį produktą galite įsigyti patraukliomis sąlygomis. Jūsų patogumui, produkto puslapyje yra aktuali techninė informacija, kuri padės renkantis. Užsakymą patogiai apmokėti galima ir internetu, o mūsų komanda pasirūpins sparčiu pristatymu visoje Lietuvoje.

Blum bėgeliai: ką reikia žinoti apie jų funkcionalumą ir montavimą?

Blum stalčių bėgeliai – austriška kokybė ir daugybė inovacijų vienoje vietoje. Blum bėgeliai garsėja kaip kone etalonas aukštos kokybės virtuvės ir spintelių furnitūros sferoje. Šis gamintojas siūlo bėgelių sistemas TANDEM ir labai preciziškas MOVENTO. Iš šių, kiekviena sukurta skirtingiems poreikiams tenkinti.

TANDEM ir MOVENTO bėgelių sistemos užtikrina, kad stalčių atidarymas ir uždarymas būtų kaip niekada paprastas, taip padidinant stalčių funkcionalumą. Be to, MOVENTO ir TANDEM suderinami su TIP-ON, BLUMOTION bei kitais Blum technologiniais sprendimais.

Svarbu paminėti, kad visi Blum gaminiai yra kruopščiai suprojektuoti, daugiausia dėmesio skiriant sprendimams, leidžiantiems maksimaliai išplėsti erdvę daiktams laikyti ir ergonomiškumą, naudojant aukščiausios kokybės judančius mechanizmus bei inžineriją.

Didelis išskirtinumas, kuriuo pasižymi Blum stalčių bėgeliai – lengvai prieinami ištekliai ir informacija apie gaminius internete. Elektroninėje erdvėje yra gaminių konfigūratorius, planavimo įrankis ir programėlė EASY ASSEMBLY. Su ja bet kurio Blum sprendimo montavimo procesas palengvėja ir paspartėja. Programėlė yra nemokama bei pasiekiama tiek Android, tiek Apple iOS įrenginiams.

Kodėl rinktis Blum bėgelius?

Blum bėgelius MOVENTO arba TANDEM galima drąsiai rinktis dėl to, kad ši kompanija jau eilę metų išsiskiria kaip pasaulinė furnitūros sprendimų ir baldinių sprendimų gamybos lyderė. Austrijos kompanijos dėmesys sumontavimo proceso supaprastinimui akivaizdus su kone visais jų sprendimais. Tiek bėgelių sistemos, tiek vyriai, pakėlimo sistemos ir stalčių sistemos gali būti gana paprastai įrengiamos, reguliuojamos ir pritaikomos jūsų namų poreikiams.

Blum produkcija vertinama ir dėl ilgaamžiškumo. Kokybiškai surinkta bei preciziškai pagaminta furnitūra, kai tinkamai prižiūrima, gali tarnauti dešimtmečius.

Plačiau