Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Padengimas
Daugiau
Ar yra sandelyje?

Pakabos kabliukai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Baldininkams, pasidaryk pats projektais užsiimančiais ar interjero apdailos srityse besispecializuojantiems pirkėjams tikrai atsiras ne vienas patrauklus pasiūlymas prekių kategorijoje pakabų kabliukai. Kiekvienas modelis turi savo prekės puslapį, kuriame rasite naudingos informacijos apie matmenis, tvirtinimą ir ne tik.

Internetu pateiktus užsakymus greitai paruošime atsiėmimui fizinėse parduotuvėse arba pristatysime visoje Lietuvoje.

Kaip pasirinkti tinkamus pakabos kabliukus savo interjerui?

Renkantis kabliukus savo interjerui reikia atsižvelgti ir į jų funkcionalumą, ir į estetiką.

Pirmiausia pirkėjams rekomenduojame įvertinti medžiagą, iš kurios kabliukas pagamintas bei jos tekstūrą. Geriausiai vertinamos turėtų būti patvarios medžiagos, pavyzdžiui, metalas, nes tik tokia furnitūra bus ilgaamžė. Jūsų patogumui į „Ulmo“ prekių katalogą patenka tik tie kabliukai pakaboms, už kurių kokybę galime atsakyti.

Vėliau jau galima siaurinti paiešką pagal dizainą. Furnitūros estetika turėtų papildyti jūsų interjero stilių - modernų, tradicinį ar visiškai minimalistinį. Šioje vietoje daugiausiai vertinimų yra subjektyvūs, tad ieškokite linijų, spalvų ir tekstūrų, kurios atlieptų į pagrindinius dizaino akcentus.

Kabliukų dydis ir forma turėtų būti pritaikyti prie planuojamų kabinti paltų ir aksesuarų tipų. Jeigu kabinsite sunkų paltą – rinkitės tvirčiausią įmanomą variantą. Na, o jeigu tai bus kabliukas svečių rankšluosčiams, galima rinktis ir kuo gražesnį, nebūtinai tokį tvirtą sprendimą.

Galiausiai rekomenduojama pagalvoti apie laisvą erdvę ir kabliukų skaičių. Jų turi užtekti viskam pakabinti ir erdvė turi būti neperpildyta.

Koks yra optimalus aukštis pakabos kabliukui ant sienos?

Kabinami ant sienos, kabliukai turėtų būti optimaliame aukštyje. Jis labai priklauso nuo naudojimo paskirties ir jūsų ūgio.

Paprastai drabužių kabliukai prieškambaryje ar sandėliuke montuojami maždaug 150 cm aukštyje nuo grindų. Toks aukštis užtikrina, kad daiktai bus lengvai pasiekiami daugumai suaugusiųjų, o kabantys daiktai nelies grindų.

Vaikų kambariuose kabyklas nuleiskite maždaug iki 90 cm aukščio, kad mažiesiems taip pat nekiltų problemų.

Vonios kambariuose rankšluosčiams kabinti dažnai tinka maždaug 120-150 cm aukštis.

Montuodami kabliukus atsižvelkite į kabinamų daiktų ilgį ir lubų aukštį, kad vėliau nebūtų nepatogu atidarinėti/uždarinėti duris ar judėti aplink pakabintus daiktus.

Ką galite pakabinti ant šių universalių kabliukų?

Priklausomai nuo to, kur pasirinksite juos pritaikyti ir naudoti, universalūs kabliukai iš „Ulmo“ katalogo puikiai pasitarnaus įvairiems poreikiams tenkinti. Kabliukai pakaboms puikiai tinka kabinti:

  • Striukes;

  • Paltus;

  • Marškinius;

  • Kelnes;

  • Diržus;

  • Rankšluosčius ir šluostes;

  • Rankines bei krepšius;

  • Prijuostes ir kitus aksesuarus, naudojamus virtuvėje;

  • Net ir puodus ar kitus virtuvės reikmenis.

Panaudojimo galimybės – labai įvairios ir tiesiogiai priklauso tik nuo jūsų lūkesčių bei norų. Parinkus tinkamą vietą montavimui gaunamas toks rezultatas, kad ant kabliukų patogiai pavyks sukabinti visus daiktus, kuriuos ir norėjote ten laikyti.

Plačiau