Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Spynos baldams

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Internetu galite įsigyti ne tik įvairių tvirtinimo detalių ar smulkios furnitūros, bet ir baldines spynas. Asortimente yra skirtingų matmenų cilindrinės spynelės įprastoms, stumdomoms ar net dviguboms durims, centrinių stalčiaus užraktų, visrakčių tokioms spynelėms ir sklendžių tvirtinimui bei montavimui. Jūsų patogumui visos spynos baldams turi savo prekės puslapius. Atsidarius puslapį rasite informaciją apie prekės savybes, kad galėtumėte priimti geriausią sprendimą. Radus idealų furnitūros elementą, beliks tik įsidėti jį į krepšelį bei pasirinkti patogiausią apmokėjimo ir pristatymo būdą. Jeigu turite klausimų arba reikia rekomendacijų, kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Ten dirbantys „Ulmo“ specialistai rekomenduos geriausią variantą pagal jūsų poreikius.

Kaip pasirinkti tinkamą baldų spyną?

Jei reikalingos baldinės spynos, prieš renkantis turite apsvarstyti bent keletą kriterijų. Pradžioje reikia įvertinti konkrečius baldo poreikius ir tai ar parduodama spyna suteiks norimą saugumo lygį.

Atsižvelkite į baldo tipą, kuriam spynos reikalingos. Tai gali būti spinta, stalčius ar net vitrina parduotuvėje. Tuo pačiu reikia apgalvoti ir turinį, kurį jos saugos. Vertingiems daiktams gali būti reikalinga pati tvirčiausia cilindrinė spyna arba net keli užraktai. Na, o namuose, įprastiems daiktams paprastai pakaks ir vienos, raktu užrakinamos bei atrakinamos spynelės.

Taip pat pagalvokite apie patogumą jums bei kitiems naudotojams. Berakčiai arba kombinuoti užraktai gali būti patogesni naudoti, tačiau svarbus balansas tarp saugumo ir patogumo atidaryti.

Kadangi spyna yra pastebimas furnitūros elementas, įsitikinkite, kad ji papildo bendrą estetiką ir jos neiškraipo. Įvertinę šiuos aspektus, galėsite nesunkiai rasti baldų spyną, kuri pasiūlys tinkamą saugumo, estetikos ir funkcionalumo pusiausvyrą.

Baldų spynų rūšys ir jų naudojimas

Baldinės spynos gali būti labai įvairios. Taip pat įvairios ir pritaikymo bei panaudojimo galimybės.

Cilindrinės spynelės baldams pasirenkamos labai dažnai. Jos vertinamos dėl suteikiamo saugumo ir patvarios konstrukcijos. Tokio tipo apsauginis elementas tinka biuro baldams ar sandėliavimo patalpoms, į kurias reikia apriboti priėjimą.

Dvigubo stiklo durelių spynos, dažnai sutinkamos svetainėse ar mažmeninės prekybos vietose esančiose vitrinose. Tai yra specialiai pagamintas mechanizmas, skirtas saugoti baldo turinį, nesumažinant estetinio grožio. Tai daroma naudojant mechanizmus, kurie prispaudžiami prie stiklo.

Yra ir būtent stumdomoms durims skirtų spynelių, kurios leidžia atrakinti stumdymo mechanizmą ir durelių ar plokštės judėjimą bėgeliais.

Iš katalogo „Ulmo“ elektroninėje parduotuvėje galėsite įsigyti spyneles baldams namuose, komercinėse patalpose ir ne tik.

Plačiau