Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Kampiniai mechanizmai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Šiuolaikiniai ir modernūs virtuvės priedai bei furnitūros sprendimai taupo vietą ir pagelbėja maksimaliai efektyviai ją išnaudoti. Tai leidžia net ir nedidelėse erdvėse džiaugtis ergonomiškumu, patogumu ir komfortu. Kai kalbame apie virtuvę, toks sprendimas kaip kampinis mechanizmas yra kone nepakeičiamas ir mažą spintelę ar mažą, nepatogią erdvę kape gali išnaudoti labai efektyviai.
„Ulmo“ elektroninėje parduotuvėje rasite įvairias karuseles bei kampinius mechanizmus su švelniu uždarymu savo gaminamiems, taisomiems, restauruojamiems baldams ar DIY projektui. Kampiniai mechanizmai gali būti įsigyjami ir internetu. Užsakymus greitai pristatysime visoje Lietuvoje arba paruošime atsiėmimui fizinėse parduotuvėse Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ar Šiauliuose.

Kas yra kampiniai mechanizmai?

Kampiniai mechanizmai - tai inovatyvūs, naujoviški furnitūros sprendimai, skirti maksimaliai efektyviai ir funkcionaliai išnaudoti erdves prie baldų kampų. Dažniausiai jos pasitaiko virtuvėse ir svetainėse.

Šie mechanizmai leidžia išnaudoti sunkiai pasiekiamas vietas ir jas pritaiko daiktų laikymui bei saugojimui. Šių mechanizmų būna įvairių tipų, pavyzdžiui, karuseliniai, kurie sukasi, kad daiktai atsidurtų priekyje, ir ištraukiamieji įrenginiai, kurie išlenda į išorę.

Taip pat yra unikalių, vadinamųjų magic corner, kurie ir išsitraukia, ir sukasi. Šie mechanizmai yra neatsiejami nuo šiuolaikinio patalpų dizaino ir siūlo praktiškus sprendimus, kaip optimizuoti erdvę ir pagerinti daiktų laikymo patirtį.

Kampinių mechanizmų naudojimo būdai

Kampiniai mechanizmai gali gerokai padidinti bet kurios namų erdvės funkcionalumą, nes nepatogias ir nepraktiškas kampines erdves transformuoja į patogias ir klasiškas saugyklas.

Jeigu virtuvėje, kampinėje spintelėse sumontuosite kampinį mechanizmą - karuselę, ten galėsite laikyti puodus, keptuves ir kitus didelių gabaritų daiktus. Negana to, kad tilps, jie išliks lengvai pasiekiami.

Ištraukiami „Ulmo“ kataloge esantys sprendimai puikiai tinka panaudoti negyvą erdvę L formos spintelėse, todėl ant kampinio mechanizmo lentelių galite laikyti įvairius būtiniausius virtuvės reikmenis.

Išeinant iš virtuvės, kampiniai mechanizmai gali būti lengvai integruojami ir pagrindinėse sekcijose ar lentynose svetainėje. Čia galima laikyti techninę įrangą, knygas ar memorabiliją, kad ji nekristų į akis, tačiau išliktų lengvai pasiekiama. Naudodami šiuos mechanizmus galite maksimaliai padidinti naudingą plotą, tinkamą daiktų saugojimui ir palaikyti tvarkingą, organizuotą namų aplinką.

Kampiniai mechanizmai internetu

Internetu „Ulmas“ gali pasiūlyti Blind Corner tipo kampinius mechanizmus su mediniu ar kito tipo dugnu bei švelniu uždarymu. Asortimente taip pat yra ½ rato ir ¾ rato karuselės. Kiekvienos prekės puslapyje rasite informaciją apie modulio aukštį, plotį, montavimo pusę ir kitos naudingos informacijos, kuri padės įvertinti ar kampinis mechanizmas tikrai tinka. Jei tai bus geras pasirinkimas – įsidėkite į krepšelį ir pereikite prie apmokėjimo.

Plačiau