Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Vamzdžių Ø25 mm sistema

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Susijusios kategorijos

Esate baldininkai? O gal užsiimate interjero apdaila? O galbūt tiesiog mėgstate naujus projektus savo namuose? Tuomet „Ulmo“ el. parduotuvėje galite rasti vamzdžius bei papildomus furnitūros elementus ir priedus 25 mm skersmens sistemoms. Tai yra vieni populiariausių variantų mūsų prekių kataloge, kuriuos galite įsigyti tikrai patrauklia kaina. Be kokybiškų metalinių 25 mm skersmens vamzdžių čia galėsite pirkti jų: laikiklius, viengubas bei dvigubas, trišakes ir net keturgubas jungtis, antgalius, siurbtukus, atramas bei daug kitų priedų. Prekių puslapiuose rasite daugiau naudingos informacijos apie furnitūros elementus, kurie yra kataloge. Ši informacija padės išsirinkti tinkamiausią variantą net tarp gausaus asortimento.

Kodėl pasirinkti vamzdžių sistemą su 25 milimetrų skersmeniu?

Pasirinkti 25 milimetrų skersmens vamzdžių sistemą verta dėl jos elegantiško, į akis nekrentančio dizaino bei minimalistinės, bet tvirtos konstrukcijos.

Šis dydis idealiai tinka drabužių lentynoms, persirengimo kabinoms ar net lentynoms papildyti, nes pasižymi pakankamu tvirtumu, bet neužgožia erdvės estetikos. Šio, 25 mm skersmens vamzdžiai išlieka universalūs, lengvai integruojami su įvairiomis jungiamosiomis detalėmis ir tvirtinimo elementais. Apvalus, iš kokybiško metalo pagamintas vamzdis atlaiko nemažą svorį, todėl tinka drabužiams, rankšluosčiams ar lengvoms lentynoms kabinti.

Kokia yra vamzdžių sistemos su Ø25 mm nauda ir pritaikymas?

Būtent Ø25 mm vamzdžių sistema turi keletą privalumų, įskaitant subalansuotą tvirtumo ir stilingo dizaino derinį. Dėl šio balanso ji tinka įvairioms reikmėms.

Kadangi yra pakankamai kompaktiška, tokia sistema idealiai tinka patalpoms, kuriose labai svarbu taupyti vietą, pavyzdžiui, nedideliuose butuose ar kompaktiškose persirengimo patalpose.

Jeigu mėgstate nestandartinius sprendimus, tinkamai panaudojus tokie vamzdžiai gali būti pritaikomi Kaip pakabų laikikliai spintose, drabužinėse, spintelių strypams ir lengvoms lentynoms konstruoti nes gali atlaikyti svorį ir kartu atrodo pakankamai elegantiškai.

Šis skersmuo taip pat suderinamas su įvairiomis jungtimis ir laikikliais, todėl galima kurti universalaus ir kūrybiško dizaino baldus.

Kaip išnaudoti vamzdžių sistemą su Ø25 mm skersmeniu savo projektui?

1. Parinkite tinkamą vietą vamzdžių montavimui. Jeigu tai – drabužinė arba spinta, įsitikinkite, kad aukštis – pakankamas ir pakabinti drabužiai nesivilks žeme.

2. Pasirūpinkite, kad vamzdis būtų pakankamo ilgio ir ant jo tilptų visi reikalingi daiktai.

3. Įsigykite reikalingus laikiklius ar jungtis.

4. Jeigu neatitinka ilgis, tiksliai nupjaukite vamzdį.

5. Ant pritvirtintos vamzdžių sistemos galite kabinti užuolaidas, drabužius ir ne tik.

Plačiau