Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Storis
Matmenys mm.:
Atspari drėgmei
Ar yra sandelyje?

Medžio drožlių plokštės

MDP medžio drožlių plokštės

Laminuotos medienos drožlių plokštės - LMDP

UAB "Ulmas" siūlo šias medienos drožlių plokštės - MDP rūšis:

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Baldininkams, interjero dizaino specialistams, rimtus pasidaryk pats projektus mėgstantiems, restauratoriams ir objektuose dirbantiems meistrams „Ulmas“ gali pasiūlyti MDP ir LMDP medžio drožlių plokštes. Rinkitės iš skirtingų tipų ir skirtingų matmenų bei patrauklia kaina įsigykite reikiamą kiekį kokybiškos MDP plokštės. Šios medienos drožlių plokštės puikiai tinka įvairiems interjero darbams, gamybos ar restauracijos projektams, yra neatsiejamos nuo statybų. Kadangi skirtingų prekių kataloge yra daug, galite pasinaudoti paiešką tikslinančiais filtrais, kad greičiau matytumėte, kurios medžio drožlių plokštės (MDP ir LMDP) yra reikiamo storio, tinkamų matmenų, atsparios drėgmei. Visi produktai turi savo prekės puslapius, kuriuose rasite naudingą techninę informaciją, darančią didelę įtaką pasirinkimui.

Kaip pasirinkti tinkamas medžio drožlių plokštes?

Ieškant geriausios medžio drožlių plokštės (MDP), pirkėjui reikia atsižvelgti į konkrečius projekto reikalavimus. Svarbu – matmenys, atsparumas drėgmei bei numatomas pritaikymas. Tam, kad būtų patogiau naviguoti po prekių katalogą, plokštės yra priskiriamos vienai iš trijų pagrindinių kategorijų:

  • Laminuotos (LMDP);

  • Šlifuotos (atitinka EN 312 standartą);

  • Išlengvintos, perforuotos (RK7 tipo, durų gamybai).

Laminuotos MDP medienos drožlių plokštės pasižymi puikia estetika ir kaina. Jos išsiskiria patvariu ir gražiai atrodančiu paviršiumi (galima rinktis iš daugybės spalvų ir tekstūrų). Mūsų siūloma LMDP Premium kolekcija idealiai tinka baldams, pavyzdžiui, spintelėms, kur norisi aukščiausios kokybės plokštės ir išskirtinio estetinio grožio. Tokios MDP plokštės tinka ir sienoms ar kitų paviršių apdailai.

Projektams, kur reikia kokybiškos žaliavos, puikiai tiks mūsų šlifuotos MDP plokštės. Mūsų siūloma žaliava atitinka EN 312 standartą, yra trijų sluoksnių, supresuota ir nušlifuota. Ši medienos plokštė yra lygus paviršius, kurį vėliau galima faneruoti, dažyti, klijuoti HPL.

Perforuota MDP pagal tipą RK7 ypač tinka durų gamybai, kur reikia ir garso izoliacijos, ir suvaldyti svorį.

Prieš perkant svarbu atsižvelgti į plokštės tankį ir storį, nes šie veiksniai turi įtakos galutinio gaminio tvirtumui ir stabilumui. Be to, įvertinus taikymo srities aplinkos sąlygas, pavyzdžiui, drėgmės lygį, gali reikėti rinktis drėgmei atsparias plokštes. Jų irgi turime savo asortimente.

Kam naudojamos medžio drožlių plokštės?

Medienos drožlių plokštė, ypač vidutinio tankio (MDP), yra be galo universali medžiaga, kurią galima pritaikyti įvairiose srityse. Dėl stabilumo ir lengvo apdirbimo jos puikiai tinka gaminti baldus. Dažnai tai yra pagrindinė konstrukcinė žaliava gaminant stalus, lentynas ir spintas.

Laminuotos MDP plokštės iš kitų išsiskiria gražesne apdaila. Jos ypač dažnai pasirenkamos matomiems ir naudojamiems paviršiams, nebūtinai tik baldų, bet ir sienų ar kitų matomų paviršių.

Šlifuota MDP plokštė džiugina ne tik patrauklia kaina, bet ir labai plačiomis pritaikymo galimybėmis. Daugiausiai iš jos gaminami baldai, o pati plokštė vėliau papildomai apdirbama, dažoma.

Perforuota MDP daugiausiai pritaikoma gaminant duris.

Be šių panaudojimo būdų, patraukli medžio drožlių plokštės kaina lemia ir tai, kad ji yra populiarus pasirinkimas dekoravimo darbams, laikinoms konstrukcijoms ir įvairiems pasidaryk pats projektams.

Medžio drožlių plokštės internetu

Jeigu reikia medžio drožlių plokštės MDP arba LMDP produktų – galite kreiptis į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Jeigu patys nerandate geriausios prekės el. parduotuvėje arba reikia patarimo, mūsų komanda mielai pasiūlys sprendimą bei išsiųs produktus Jūsų adresu arba paruoš atsiėmimui mūsų prekybos vietose: Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Plačiau