Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

35mm lankstai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Europoje, 35 mm lankstai yra kone standartas arba vienas iš populiariausių sprendimų šioje kategorijoje. „Ulmo“ elektroninėje parduotuvėje jūs galite įsigyti kokybiškus 35 mm lankstus. Šis skaičius nurodo tvirtinimo detalės diametrą. Patys lankstai, esantys mūsų asortimente – labai skiriasi savo savybėmis. Vieni turi švelnaus uždarymo galimybę, kiti atsiveria tam tikru kampu ar yra be spyruoklės ir panašiai. Jūsų patogumui visos prekės mūsų kataloge yra suskirstytos į kategorijas. Naudojantis prekių filtrais ir rūšiavimo įrankius taip pat galima lengviau rasti tai, ko ieškojote.

Šių lankstų kainos yra nurodomos tiesiog prekių kataloge. Tačiau, jeigu norite gauti ypatingą pasiūlymą didesniam užsakymui, tiesiog kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Mūsų komanda įvertins užklausą bei atsakys su konkrečiais skaičiavimais.  

35mm lankstai - kas tai yra ir kaip juos naudoti?

Būtent 35 mm vyriai arba lankstai yra vadinamasis standartinis – populiariausias šios furnitūros elemento tipas Europoje. Jie labai plačiai naudojami gaminant spinteles ir kitus baldus su atveriamais, pakeliamais mechanizmais.

Kategorija taip pavadinta, kadangi šie lankstai turi 35 mm skersmens skylę, skirtą tvirtinimo elementui. Tokia furnitūra paprastai naudojama virtuvės ir vonios kambario spintelėse, pramogų centruose, baruose, darbo staluose ir ne tik. Kadangi tai – standartas, asortimente tikrai netrūks įvairovės.

Norint tokius lankstus naudoti, spintelės durelėse išgręžiama 35 mm skylė, prie kurios pridedamas lankstas ir įtaikomas tvirtinimo elementas. Kadangi tai yra labai populiarus matmuo, galima rasti lankstų, suderinamų su įvairių stilių ir dydžių durelėmis, esančiomis bet kurioje patalpos vietoje.

Kodėl rinktis 35mm lankstus?

Šie lankstai yra populiarus pasirinkimas dėl plataus asortimento ir begalės pritaikymo galimybių. Kadangi pasiūla yra didelė, tarp jos nesunku rasti opciją, kuri tiktų jūsų spintelėms ar kitiems baldams.

Dauguma vyrių yra ergonomiški, uždarius dureles pasislepia, o atidarius – neužstoja angų. Gamintojai stengiasi, kad būtų lengva juos reguliuoti ir nekiltų sunkumų stengiantis viską sulygiuoti ar ištiesinti. Jei pagaminti kokybiškai, tokie lankstai tarnaus tikrai ilgai bei nekels jokio papildomo galvos skausmo. Na, o „Ulmo“ el. parduotuvėje – tik kokybiškai pagaminta furnitūra.

35mm lankstai jūsų projektams

Būtent 35 mm lankstai idealiai tinka įvairiems projektams dėl plačių pritaikymo galimybių ir skirtingų konfigūracijų pasirinkimo:

1. Jie gali pasižymėti skirtingu atvėrimo kampu, pavyzdžiui, 45, 135 ir 165 laipsnių. Pagal poreikį galima rasti idealų variantą įvairioms spintelėms, įskaitant kampines spintas ir išorines duris.

2. Švelniai pritraukiantys (soft close) 35 mm lankstai yra ypač naudingi mažinant triukšmą ir nusidėvėjimą bei didinant komfortą.

3. Yra ir specialių lankstų, pritaikytų kampinėms durelėms.

Plačiau