Filtruoti
Kainos rėžiai
Spalva
Aukštis, mm
Diametras, mm
Daugiau
Ar yra sandelyje?

Metalinės baldų kojelės

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Esate baldų gamintojai? Galbūt juos remontuojate, restauruojate? O gal tiesiog mėgstate pasidaryk pats projektus bei turite tikslą pagerinti savo baldų funkcionalumą ir estetiką? Tuomet tikrai užsukote ten, kur reikia, nes „Ulmo“ elektroninėje parduotuvėje turime gausų baldų furnitūros pasirinkimą, į kurį patenka ir metalinės kojelės baldams. Mūsų asortimente rasite įvairių aukščių ir formų, baltos, juodos, chromuoto metalo bei kitomis savybėmis pasižyminčias, iš metalo pagamintas, itin tvirtas kojeles. Jos tiks stalams, spintelėms, lovoms, baro baldams ir daugeliui kitų. Geriausia tai, kad visos metalinės baldų kojelės bei jų priedai turi atskirus prekės puslapius. Jums tereikia atsidaryti atitinkamą prekės puslapį ir jame iš karto matysite svarbiausią techninę informaciją bei kainą, tad bus lengviau rasti optimalų pasirinkimą.

Kaip pasirinkti tinkamas metalines baldų kojeles?

Tiek iš medžio, tiek iš plastiko, tiek iš metalo pagamintas kojeles baldams reikia rinktis pagal tuos pačius kriterijus. Svarbiausia bus įvertinti funkcionalumą bei estetiką. Geriausia, kai galima suderinti abu, o kojelės ir gražiai atrodo, ir prideda baldui stabilumo.

Visų pirma rekomenduojame pasižiūrėti į dizainus bei atsidaryti tų kojelių prekių puslapius, kurių forma, spalva ir/ar proporcijos atitinka jūsų baldus bei interjerą. Tada galite žiūrėti į aukštį ir storį. Kojelės turi derėti prie baldo, bet neišsišokti, tad stenkitės rinktis plonas arba storas kojeles, priklausomai nuo pačio baldo matmenų.

Galiausiai – yra ir reguliuojamų kojelių. Jos padaro baldus dar ergonomiškesniais ir patogesniais, tad verta atkreipti dėmesį ir į tokį funkcionalumą.

Ar metalinės baldų kojos yra tvirtas ir ilgaamžis pasirinkimas?

Galima sakyti, kad metalinės baldinės kojelės yra bene tvirčiausias ir ilgaamžiškiausias pasirinkimas šioje kategorijoje. Metalas nėra taip veikiamas drėgmės, kaip mediena. Jam taip pat negresia kenkėjų žala. Metalui taip pat reikia gerokai mažiau priežiūros ir dėmesio. Tokios kojelės turėtų atlaikyti didesnį svorį bei neskilti, nelūžti, netrupėti. Svarbu tik tinkamai jas sumontuoti.

Metalinės baldų kojelės: kas daro jas tokias patrauklias?

Ko gero galima išskirti tris pagrindinius akcentus, dėl ko metalinės kojos baldams yra tokios patrauklios: tvirtumas, didelė dizainų įvairovė bei kainos. Metalinės kojos atlaiko didelį slėgimą, tad net ir sunkiausi stalviršiai ar baldai stovės stabiliai. Mūsų kataloge yra labai daug unikaliai atrodančių ar skoningo, klasikinio dizaino kojų, kad kiekviename interjere pavyktų įkomponuoti reikalingą sprendimą. Na ir galiausiai – itin tvirtos metalinės kojelės tikrai pasižymi ir pakankamai patrauklia kaina, dėl ko jas verta pirkti ir baldininkams, ir DIY mėgėjams.

Plačiau