Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Storis
Daugiau
Matmenys mm.:
Paviršius
Ar yra sandelyje?

Jūrinė fanera

Jurine fanera - okoume Marine Jūrinė fanera - okoume Super Marine

Jūrinė fanera - okoume Marine ir okoume Super Marine

Okoume Marine fanera skirta jūrų pramonei. Tai patvari, lengva, atspari ilgalaikiams drėgmės ir kitiems klimato poveikiams medžiaga (3 klijų klasė). Fanera naudojama laivų korpusų (dažniausiai su stiklo pluoštu ir epoksidinėmis dervomis), interjero, bei baldų gamyboje.

  • Matmenys: 2500 x 1220 mm; 3100 x 1530 mm
  • Faneros kokybė: II/II rūšis
  • Paviršius: šlifuotas
  • Galimi storiai:
Storis, mm
Lukšto sluoksnių kiekis
       Marine    
Super Marine
4 3  
5 3  
6 5  
8 5  
9 5  
10 5 7
12 7  
15 7 9
18 9 11
20 9 11
22 9 13
25 11 13
30 13 15
35 17 19
40 17 21

*Pagal gamyklos gamybos reikalavimus, be išankstinio įspėjimo, sluoksnių kiekis gali būti pakeistas.

Marine ir Super Marine jūrinė fanera atitinka šias normas ir standartus:

  • Paviršiaus išvaizda: pagal EN 635-2
  • Klijavimo klasė:  pagal EN 314-2
  • Pagaminta pagal BS 1088-1:2003  (British Standart)
  • Emisijos klasė: E1
  • Lloyd's Register
  • CE (EN 13986)

Jūrinės faneros sandėlyje nepalaikome. Dėl minimalių užsakymo kiekių ir pristatymo terminų teirautis pardavimų vadybininkų.

Jeigu ieškojote fenolinės faneros statybų darbams, prekes, kainas galite rasti čia. Kviečiame įsigyti internetu su pristatymu į namus:

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Laivų statyboje, laivų įrengimo ar baldų gamyboje reikalinga speciali, jūrinė fanera. Šią fanerą valtims, jachtoms, kateriams ar kitiems laivams galima užsisakyti ir įsigyti iš „Ulmo“ elektroninės parduotuvės. Pateikite užsakymą mūsų pardavimo skyriui ir įsigykite itin kokybiškos I arba II rūšies, norimo storio, net iki 21 lukšto sluoksnių bei 40 mm storio jūrinės faneros labai patrauklia kaina. Mūsų siūloma Marine ir Super Marine jūrinė fanera atitinka aukščiausius kokybės standartus visame pasaulyje.

Kas yra jūrinė fanera?

Jūrine fanera vadinamas specialus medienos gaminys. Jis turi būti aukštos kokybės. Tai yra patvari fanera, specialiai sukurta naudoti drėgnoje aplinkoje, jūrininkystėje.

Jūrinė fanera dar kartais vadinama kaip valtinė arba jachtinė fanera. Ji pagaminta iš nuo drėgmės apsaugotos kietmedžio faneros ir suklijuota vandeniui atspariais klijais. Paprastai tai būna 3 klasės klijai, kurie nebijo aukšto drėgmės lygio.

Ši fanera pasižymi tvirtumu, atsparumu deformacijoms ir gebėjimu atlaikyti ilgalaikį vandens poveikį. Ji taip pat apdorota taip, kad būtų atspari grybelio ir kenkėjų atakoms, tad idealiai tinka naudoti ten, kur kyla puvimo ar kitų pažeidimų grėsmė.

Kur naudojama jūrinė fanera?

Ši fanera dažniausiai naudojama valčių gamybai, jachtoms, kateriams ir kitiems laivams statyti (korpusams). Specialistai tokią fanerą taip pat naudoja statydami lauko baldus laivuose, išorines konstrukcijas, pavyzdžiui, denius. Jeigu dirbama labai drėgnoje aplinkoje, kur daug liūčių, šviesi jūrinė fanera tinka ir įprastų objektų interjere, bet tai pasitaiko rečiau.

Kokie yra jūrinės faneros trūkumai?

Nors daugiausiai vertėtų kalbėti apie pliusus, dėl didelio sluoksnių skaičiaus ir aukštos kokybės, jūrinė fanera savo kaina tikrai yra brangesnė už kitas alternatyvas. Taip pat verta paminėti ir didesnį svorį, dėl ko reikia papildomo dėmesio statant konstrukcijas. Nors jūrinė fanera tikrai yra atspari vandeniui, tai nėra 100 % atsparumas. Jos tinkamai neparuošus fanera gali būti pažeista, jei bus ilgesniam laikui panardinama į vandenį.

Kuo jūrinė fanera skiriasi nuo kitų?

Jūrinė Okoume Marine bei Okoume Super Marine faneros yra pagamintos naudojant vandeniui atsparius klijus ir aukštos kokybės Okoume kietmedžio fanerą. Dėl to ji gali atlaikyti ilgalaikį drėgmės poveikį be apgadinimų ir deformacijų. Įprasta fanera, pagaminta iš žemesnės kokybės faneros ir vandeniui neatsparių klijų, yra mažiau patvari ir netinka naudoti laivuose.

Norite įsigyti jūrinės faneros? Jau dabar kreipkitės į mūsų pardavimo vadybininkus dėl minimalaus užsakymo kiekio ir pristatymo termino. „Ulmas“ patikimas partneris, kuris parduoda kokybišką jūrinę fanerą jūsų verslo projektams.

Verta paminėti, kad jūrine fanera liaudiškai vadinama fenolinė fanera, kuri naujoma statybose ar lauko baldų gamybai.

Plačiau