Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Indų džiovyklos stalčiuje

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Džiūstantys indai neprivalo užimti brangios vietos spintelėse, ant stalviršių ar kitur. Protingas, vietą taupantis ir gražios virtuvės estetikos negadinantis sprendimas – indų džiovyklos stalčiuje. Ištraukiamame stalčiuje sumontuota džiovykla yra patogi, paprastai pritaikoma ir lengvai sumontuojama. Kartu su kokybiškais Hettich bėgeliais tokią džiovyklą ištrauksite ir sustumsite be didelių pastangų (net jei ji pilnai įkrauta). Jeigu turite laisvų stalčių ar dėtuvių, šie virtuvės bus puikus pasirinkimas tiek pasidaryk pats projektu apsiėmusiems vartotojams, tiek profesionaliems baldininkams.

Kodėl indų džiovyklos stalčiuje yra patogus ir efektyvus sprendimas virtuvėje?

Visų pirma, tokia džiovykla atlaisvina vietą ant stalviršių, palangių, prie kriauklės ir nuo kitų paviršių, ant kurių įprastai gali būti džiovinami indai. Tai ypač praktiška nedidelėse virtuvėse bei ten, kur daug gaminate ir užsiimate įvairia veikla.

Stalčiuje esantys indai yra lengvai pasiekiami ir išvengiama nepatogių ar pavojingų situacijų, kai pilnus ir/ar sunkius indus reikia nukelti nuo aukštai esančių lentynų. Tai – smulkios, tačiau tarpusavyje susijusios ir į vieną, labai didelį privalumą susijungiančios detalės.

Be to, kadangi turime skirtingų matmenų džiovyklas-stalčius ir universaliai pritaikomus bėgelius, tikrai nesunkiai rasite visą furnitūrą, kurios reikia jūsų virtuvei.

Indų džiovyklos stalčiuje: kokie yra praktiški ir efektyvūs organizavimo sprendimai?

Į tokią džiovyklą galima sudėti kasdienes, progines arba abiejų tipų lėkštes, desertinius indus, formas, padėklus, kita. Stalčiaus apačioje patiestas padėklas surinks bet kokią perteklinę drėgmę, kuri nulaša nuo sudėtų indų bei taip apsaugos medieną, laminatą ar kitą paviršių bei medžiagą, iš kurios baldas yra pagamintas. Svarbu yra tik tai, kad nebūtų viršijama maksimali rekomenduojama ir leistina stalčiaus bei bėgelių apkrova.

Indų džiovyklos stalčiuje internetu

Internetu jūs galite įsigyti džiovyklas-stalčius bei atskirai parduodamus Hettich bėgelius tokioms džiovykloms. Pagal savo objekto ir baldų matmenis galite rinktis skirtingo pločio modulius – 600 mm, 800 mm ar net 900 mm. Šie puikiai suderinami sprendimai gali atlaikyti net iki 20 kg apkrovą, tad džiovykloje lengvai tilps ir nemažas indų, reikmenų ar kitų priedų kiekis. Visos prekės turi savo puslapius, kuriuose yra nemažai naudingos informacijos, galinčios padėti pasirinkti. Jūsų internetu pateiktus užsakymus per 1-5 darbo dienas pristatome visoje Lietuvoje arba paruošiame atsiėmimui fizinėse „Ulmo“ parduotuvėse.

Plačiau