Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Spalva
Aukštis, mm
Diametras, mm
Ar yra sandelyje?

Dekoratyvinės kojelės

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Furnitūros elementai interjere atlieka dvejopą funkciją. Jie gali padidinti baldo funkcionalumą ir ergonomiškumą bei gali pagerinti bendrą baldo ar visos patalpos estetiką. „Ulmo“ prekių kataloge rasite metalinių, iš aliuminio ar chromuoto plieno pagamintų, juodos bei blizgios chromo spalvos kojelių, kurios ne tik suteikia baldui stabilumo, bet ir puikiai atrodo. Dekoratyvinės kojelės yra puiki investicija namuose, biure ar komercinėse patalpose. Ant jų stovintys stalai, spintelės ar kiti baldai atrodys solidžiai bei šių detalių pagalba geriau derės prie likusio interjero.

Visos prekės turi savo puslapius, kuriuose pateikiama svarbiausia techninė informacija ir kainos. Jūsų atliktus užsakymus greitai paruošime atsiėmimui bet kurioje fizinėje „Ulmo“ parduotuvėje Kaune, Vilniuje, Šiauliuose arba Klaipėdoje. Taip pat galimas spartus pristatymas visoje Lietuvoje.

Kaip dekoratyvinės kojelės gali suteikti elegancijos ir išskirtinumo jūsų interjerui?

Dekoratyvinės baldų kojelės gali gerokai pridėti šiek tiek elegancijos ir išskirtinumo kai kuriems interjerams. Įmantraus dizaino kojelės gali tapti išskirtiniais dizaino elementais, suteikiančiais charakterį ir stilių.

Nesvarbu, ar tai klasikinio stiliaus, cilindro formos ar netradicinių, lenktesnių formų kojelės, jos gali tapti bene svarbiausiais jūsų baldų akcentais. Kojelės atspindi ne tik asmeninį skonį, bet ir rodo gamintojų ar šeimininkų dėmesį detalėms. Tokių elementų pagalba baldas harmoningai įsilieja į kambario interjerą.

Ar dekoratyvinės kojelės yra svarbi detalė jūsų baldų išvaizdai?

Taip, dekoratyvinės kojelės gali būti labai svarbi detalė, kuri ne tik prisideda, bet kartais ir lemia jūsų baldo išvaizdą. Jos suteikia išbaigtumo, subtiliai išryškina bendras baldo proporcijas arba gražiausias savybes.

Nesvarbu, ar tai būtų sofa, kėdė, ar spintelė, tinkamos dekoratyvinės kojelės gali papildyti dizainą, todėl jūsų baldai atrodys prabangiau ir pagal užsakymą. Būtent šios mažos detalės labai prisideda prie bendros jūsų interjero atmosferos ir vizualinio patrauklumo.

Kaip pasirinkti dekoratyvines kojeles?

Renkantis dekoratyvines baldų kojeles reikia atsižvelgti į keletą svarbiausių dalykų:

1. Būkite užtikrinti, kad kojelės atitiks pačio baldo ir viso kambario stilių. Klasikiniam interjerui labiau tinka užapvalintos, masyvesnės formos ir linijos, o šiuolaikiniam - elegantiškos, metalinės, galbūt net ir kiek nestandartinio dizaino kojelės.

2. Kojų dydis turėtų būti proporcingas baldo matmenims. Didesni baldai gali turėti masyvesnes kojeles, o mažesniems baldams reikės delikatesnių elementų.

3. Rinkitės spalvas ir medžiagas, kurios derėtų prie baldų ir kambario spalvinės gamos.

4. Nors kojelės – dekoratyvinės, jos vis tiek turėtų ne tik gerai atrodyti, bet ir tvirtumą bei stabilumą.

Plačiau