Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Blum Movento bėgeliai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Esate baldininkai, interjero sprendimų kūrėjai, būsto remonto specialistai ar tiesiog mėgstate pasidaryk pats projektus? Tuomet jums tikrai bus aktualu žinoti informaciją apie kokybiškus furnitūros sprendimus ir ypač – stalčių bėgelius. Blum Movento – ypatingas sprendimas, kuris tenkina ir pačius aukščiausius poreikius moderniausiuose namuose ar darbo vietose. Šie bėgeliai palengvina naudojimąsi baldais, padidina virtuvės, valgomojo, svetainės, koridoriaus ar darbo vietos baldų funkcionalumą ir ne tik.

„Ulmo“ elektroninėje parduotuvėje galite rasti nemažą Blum Movento produktų asortimentą. Kiekvienos prekės puslapyje yra daugiau informacijos apie tų bėgelių ar šiai linijai pritaikytų papildomų gaminių savybes. Patogiai užsisakykite tai, ką reikia, internetu ir džiaukitės puikiai atrodančiais bei maksimaliai funkcionaliais baldais.

Kas yra Blum Movento bėgeliai?

Blum Movento yra viena iš kelių Blum siūlomų bėgelių sistemų stalčiams. Tai yra paslėpta bėgelių sistema su sinchronizuotu ištraukimu, pritraukimu, slydimu. Didelis Movento linijos privalumas – reguliavimas net keturiomis kryptimis, kad pavyktų viską sureguliuoti ne tik dėl estetikos, bet ir maksimalaus funkcionalumo. Savo baldams ar projektams galite rinktis: pilno ištraukimo bėgelius Movento su švelniu pritraukimo, modelius su integruotu TIP-ON, laikiklius Movento bėgeliams bei sinchronizatoriaus krumpliaračių komplektus.

Kuo būtent šie bėgeliai yra ypatingi? Pirmiausia, galima išskirti įspūdingą surinkimo kokybę. Austrijoje gaminama furnitūra ir jos detalės turėtų tarnauti labai ilgai bei išlaikyti visą savo funkcionalumą.

Blum Movento bėgelių privalumai:

  • Bėgeliai, dėka aukštos kokybės krumpliaračių ir preciziškos inžinerijos, atsidaro ir užsidaro labai tyliai ir sklandžiai;

  • Atidaryti ir uždaryti stalčius galima naudojant labai mažai jėgos, o tai prideda prabangos ir komforto;

  • Net, jeigu stalčių stumtumėte pernelyg stipriai, stabdžiai ir pritraukėjai neleidžia jam smarkiai užsitrenkti bei švelniai jį pritraukia, kad užsidarymas būtų švelnus bei nieko nesugadintų;

  • Stalčiai su šiais bėgeliais bus labai stabilūs ir atlaiko dideles apkrovas, todėl net tuo atveju, kai į stalčių įkraunate daug daiktų arba sistema netikėtai patiria didelę momentinę apkrovą, jokių problemų neturėtų būti. Pilno ištraukimo Blum Movento gali atlaikyti iki 40 arba iki 70 kg svorį;

  • Šią sistemą galima derinti su visais įmanomais Blum patogumo sprendimais: Blumotion, Servo-Drive, Tip-On Blumotion, Tip-On bei kitais.

Plačiau