Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Stiklo lankstai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Esate baldininkai? Norite atnaujinti spintelę savo namuose, o gal pakeisti susidėvėjusį lankstą stiklinėms durelėms ar paviršiui? Esate ten, kur reikia. „Ulmas“ gali pasiūlyti D26 (Ø26mm) tipo vidinius ir išorinius lankstus stiklui su plokštele ir dangteliu. Kokybiški stiklo lankstai leidžia atverti, pakelti ir nuleisti stiklines plokštes ar elementus jų nepažeidžiant. Tai – specifiškai sukonstruoti lankstai, kurie skirti būtent šiai skaidriai ir delikačiai medžiagai.

Prekės puslapyje galite rasti daugiau informacijos apie tai, kokios jos techninės savybės bei kaina. Jeigu produktas tinka, jį galite įsidėti į krepšelį, pateikti užsakymą, o mes pasirūpinsime sparčiu pristatymu visoje Lietuvoje.

Stiklo lankstai: kaip jie gali praversti jūsų projektams?

Stiklo lankstai gali būti labai naudingi jūsų projektams, nes suteikia bet kuriai erdvei elegantiškumo ir modernumo, leisdami atidarinėti, uždarinėti dureles, kilnoti ar judinti plokštes

Jie puikiai tinka elegantiškoms įstiklintoms spintelių ar kitų baldų stiklinėms durims gaminti, nes dėl savo dizaino leidžia išlaikyti erdvės pojūtį bei vizualią estetiką.

Stiklo lankstai taip pat leidžia sklandžiai ir saugiai judinti stiklo plokštes nekenkiant jų ilgaamžiškumui ir nesumažinant saugumo. Jų skaidrumas išlaiko tęstinumą tarp skirtingų stiklinių dizaino elementų, todėl jie idealiai tinka šiuolaikiniams interjerams, kuriuose minimalizmas, skaidrumas ir šviesa yra labai svarbūs.

Ką reikia žinoti apie stiklo lankstus?

Dirbant su stiklo lankstais, svarbu žinoti, kad net nepaisant to, jog jie yra specialiai sukurti stiklo konstrukcijoms, su jais vis tiek reikia elgtis atsargiai.

Jie paprastai gaminami iš medžiagų, kurios būtų tvirtos (dažniausiai tai yra metalas, iš kurio gaminami įprasti vyriai), tačiau gale primontuojami minkštesni antgaliai, kurie prisispaustų prie stiklo, bet jo nebraižytų ir neįskeltų.

Tokie lankstai turi būti suderinami su naudojamo stiklo storiu ir tipu, be to, jie turi būti montuojami naudojant tinkamus įrankius ir techniką, kad būtų išvengta stiklo pažeidimų. Taip pat svarbu, kad stiklo lankstai atlaikytų durelių ar plokštės svorį.

Stiklo lankstai: kaip pasirinkti tinkamą dydį ir formą?

  • Lankstų dydis turėtų atitikti stiklo plokštės svorį ir dydį. Sunkesnėms ir didesnėms plokštėms reikia tvirtesnės furnitūros.

  • Apvalūs lankstai paprastai naudojami baldų durelėm, o kampuoti tiks ir spintelėms. Visgi forma labiau nusako, ką kur lengviau pritaikyti, tačiau neapriboja galimybių.

Svarbu prieš montuojant tiksliai išmatuoti stiklo durelių ar plokščių matmenis ir, jei reikia, pasikonsultuoti su specialistu, kad galėtumėte pasirinkti tinkamiausius lankstus savo projektui.

Kokius privalumus suteikia stiklo lankstai?

  • Lankstai stiklui jo nebraižo ir negadina.

  • Jie yra tvirti bei prilaiko visą plokštę, dureles.

  • Stiklo dureles reikia tiksliai kontroliuoti bei nesutrenkti, tuo pagelbės stiklo lankstai.

  • Dauguma lankstų nekrenta į akis ar net būna nematomi.

Plačiau