Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Sujungimai baldams

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Nuo: 0,03€
Nuo: 0,01€
Puslapiai:

Norėdami sutvirtinti baldą, atlikti reikiamus sujungimus ar sukurti idealią konstrukciją, turite naudotis specialiai tam pritaikyta furnitūra. „Ulmo“ elektroninė parduotuvė gali pasiūlyti kone visus reikalingus bei sujungimui tinkamus komponentus baldams: ekscentrikus, įvores, magnetukus, konfirmatus, smeiges bei daugelį kitų. Visos prekės turi savo puslapius, o juos atsidarius galima sužinoti svarbiausią techninę informaciją apie tai, kuo pasižymi kiekvienas sujungimas. Reikalingus sujungimus tereiks įsidėti į krepšelį, pasirinkti patogiausią atsiskaitymo ir pristatymo būdą, o mes pasirūpinsime suruošimu bei pristatymu per trumpiausią įmanomą laiką.

Stiprūs ir patvarūs sujungimai jūsų baldams

Stiprūs ir patvarūs baldų sujungimai yra labai svarbūs jų ilgaamžiškumui ir stabilumui. Tinkamų jungčių tipų, pavyzdžiui, įvorių, smeigių, medsraigčių, spaustukų ar ekscentrikų pasirinkimas leis ne tik saugiai ir tvirtai sujungti kelias baldines dalis, bet ir išpildys lūkesčius dėl estetikos. Tinkamo elemento naudojimas gali turėti didelės įtakos baldų vientisumui.

Kiekvienas jungčių tipas yra skirtingas bei savitas. Pavyzdžiui, medsraigčiai yra paprastas ir veiksmingas būdas sujungti medienos gabalus. Tam nereikia jokių pažangių - sudėtingų įrankių. Na, o ekscentrikai nė kiek nesugadina estetikos ir palieka galimybę prireikus išardyti baldą.

Pasirinkę jungtis, atitinkančias baldo medžiagą ir paskirtį, užtikrinsite, kad jis atlaikys kasdienį naudojimą ir laiko išbandymą.

Baldų sujungimai: Kaip pasirinkti ir naudoti?

Rinkdamiesi baldų sujungimus atsižvelkite į konkrečius projekto reikalavimus. Reikia įvertinti ar detalės turi judėti, suktis, ar jos turės būti stacionarioje padėtyje. Kai kurie sujungimo elementai yra universalūs bei tinka daugumai užduočių, o kitos – tik laikini sprendimai atliekant korekcijas arba, panaudoti tol, kol džiūsta klijai.

Pavyzdžiui, ekscentrikai su reguliuojamu mechanizmu puikiai tinka vadinamiesiems flat-pack baldams, kuriuos galima lengvai surinkti arba išardyti ir kurie pristatomi nesurinkti. Tam, kad užtikrintumėte savo baldų ilgaamžiškumą, rinkitės sujungimus, pagamintus iš medžiagų, atitinkančių jūsų baldo medžiagą ir paskirtį. Be to, atsižvelkite ir į estetiką, ypač jei sujungimas bus matomas.

Baldų montavimo sujungimai: Praktiniai patarimai

Jeigu jums įdomu, kaip tinkamai turėtų būti sumontuotas sujungimas baldams, turime keletą paprastų, praktiškų patarimų.

Įgręžkite paruošiamąsias skylutes tam, kad medsraigčiai ar pirštai nepažeistų bei neįskeltų medienos. Atidžiai sutikrinkite, koks yra tvirtinimo detalių ilgis ir skersmuo, kad viskas atitiktų jūsų projektą bei galimybes.

Jeigu veržiate ir spaudžiate, atsižvelkite į paviršių, su kuriuo dirbate. Parinkite optimalią jėgą, kad nepažeistumėte stiklo, plastiko ar kitų baldinių elementų.

Plačiau