Filtruoti
Kainos rėžiai
Spalva
Tipas
Ar yra sandelyje?

Įleidžiamos rankenėlės

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Vienas iš populiarių furnitūros sprendimų – įleidžiamos baldų rankenėlės. Mūsų elektroniniame prekių kataloge galite rasti įvairių formų, spalvų ir tipų įleidžiamas rankenėles. Jas verta įsigyti, jeigu esate baldininkai, norite užbaigti pasidaryk pats projektą ar pakeisti senas ar sulūžusias rankenėles. Visos prekės turi savo puslapį, kuriame nurodoma svarbiausia informacija. Ji leis sužinoti, kuo pasižymi kiekviena įleidžiama rankenėlė, kokie jos privalumai. Taip bus lengva išsirinkti optimaliausią produktą.

Jūsų užsakymus pristatysime visoje Lietuvoje.

Ką turėtumėte žinoti apie įleidžiamas rankenėles?

Įleidžiamos rankenėlės yra populiarus furnitūros sprendimas. Skirtingai nei dauguma kitų rankenėlių, jos yra įleidžiamos į baldo vidų, tad sukuria vientisą, lygią, dažniausiai – modernią minimalistinę estetiką.

Šis sprendimas dažniausiai pasirenkamas ten, kur vieta yra labai ribota, pavyzdžiui, siaurame koridoriuje ar spintose prie pat lovos bei panašiai. Taip neatsiranda jokių išsikišančių paviršių ir sumažėja darbužių užkibimo ar užkliuvimo rizika.

Įleidžiamų baldų rankenėlių montavimas reikalauja tikslumo. Tam reikia išfrezuoti tinkamo dydžio angą, kad rankenėlės priglustų bei įsispaustų. Tai gali būti sudėtingiau nei montuoti tradicines rankenėles ar rankenas, kurios tiesiog prisukamos prie paviršiaus. Sunkiau yra ir jas pakeisti, tad visada rekomenduojame rinktis kokybiškas, ilgai tarnaujančias rankenas.

Kadangi rankenos yra įleidžiamos, kai kam jos gali būti ne tokios patogios, tačiau kitiems – labiau patinka būtent toks sprendimas. Dėl to rekomenduojame atidžiai įvertinti sprendimo tinkamumą.

Kodėl įleidžiamos rankenėlės gali būti puikus pasirinkimas?

  • Įleidžiamos rankenėlės užima labai nedaug erdvės;

  • Įleidžiamos baldų rankenos gali atrodyti stilingai;

  • Tokie furnitūros elementai pasižymi patrauklia kaina;

  • „Ulmo“ prekių kataloge yra tik aukštos kokybės, ilgaamžės rankenėlės;

  • Pakeitus senas rankenėles, naujomis, įleidžiamomis, galima sukurti laisvesnį ir modernesnį erdvės įspūdį bei sumažinti kliuvimo riziką;

  • Kai kam atidarinėti spintas ar dureles pasidarys patogiau nei su tradicinėmis renkenėlėmis.

Jeigu kažkas sudomino – drąsiai dėkite produktus į krepšelį, rinkitės patogiausią apmokėjimo ir pristatymo metodą bei džiaukitės komfortu, kurį suteiks aukščiausios klasės furnitūra.

Plačiau