Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Spalva
Aukštis, mm
Diametras, mm
Ar yra sandelyje?

Virtuvinio stalo kojos

Jeigu ieškote elektra reguliuojamų stalo kojų, jas galite rasti paspaudę ant šios nuorodos:

Reguliuojamo aukščio stalo kojos

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Kaip ir kiekvienoje kitoje patalpoje, taip ir virtuvėje esantiems stalams labai praverčia kojos. Jos atlieka dvejopą paskirtį ir gali padidinti stalo funkcionalumą ar ergonomiškumą, ir tuo pačiu prideda estetinės vertės visai aplink esančiai erdvei. Internetu, iš www.ulmas.lt jūs galite patrauklia kaina įsigyti tokias virtuvines kojeles savo stalui, kurios puikiai derės prie likusios patalpos interjero spalvų, formų ir linijų gamos bei padidins stalo patogumą naudojimui. Kartu su kojomis kataloge turime ir tvirtinimo detalių bei kitų reikalingų priedų. Visą svarbiausią informaciją apie juos galite rasti tiesiog prekės puslapyje. Vėliau paprastai pasirinksite patogiausią pristatymo ir/ar atsiėmimo būdą bei metodą apmokėjimui.

„Ulmo“ komanda užtikrins spartų suruošimą bei pristatymą visoje Lietuvoje.

Kaip išsirinkti virtuvinio stalo kojas?

Virtuviniam stalui tinkamas kojas galite išsirinkti net ir internetu. Tam tereikia įvertinti du pagrindinius faktorius – technines kojų savybes bei estetinius lūkesčius ir/ar reikalavimus. Kojos turėtų būti pakankamai tvirtos, kad stabiliai išlaikytų stalviršį net tada, kai jis yra pilnai apkrautas. Jos taip pat turi būti pakankamai aukštos, kad ant stalo būtų patogu gaminti ar prisėdus valgyti, tvarkytis. Kai žinote aukštį, jau galite žvelgti į proporcijas bei plotį, storį. Geriausia, jeigu stalo kojų storis yra proporcingas pačiam baldui, o spalva arba atspalvis papildo stalviršį ir bendrą interjero ir baldo dizainą, prie jo dera.

Kaip virtuvinio stalo kojos gali pridėti tvirtumo ir stabilumo jūsų darbo paviršiui?

Prastos arba per silpnos stalo kojos kenkia stabilumui. Jeigu tiksliau – tai jį atima. Spaudžiant stalą (o taip būna, kai ant jo kažką dedame, pjaustome, imame, išvoliojame ar plakame), nestabilios kojos neatlaiko ir stalas plaukioja arba siūbuoja. Tai yra ir nepatogu, ir gali būti net pavojinga. Pakankamai tvirtos kojos stabiliai stovi ant paviršiaus (grindų) bei eliminuoja nestabilumą. Tada saugiau pjaustyti, smulkinti, gaminti ar dirbti kitus darbus ant paviršiaus.

Virtuvinio stalo kojos: praktiškos detalės, suteikiančios dailų akcentą

Kojos stalui yra labai svarbios estetine prasme. Tinkamai parinktos, jos suteikia dizainui taip reikalingos darnos bei visumos – išpildymo efektą. Labai svarbu, kad kojos prie virtuvinio stalo neatrodytų per storos arba per plonos, kadangi tai baldą šaržuoja ir jis atrodo labiau juokingai, nei gražiai. Tad, jeigu stalas yra storesnis ir turi kampus – rinkitės storesnes, kampuotas kojas. Jeigu jis – unikalių formų, rinkitės ir unikalių formų kojas. Toks derinimas padės paversti baldą dailiu akcentu, papildančiu interjerą ir turinčiu estetinę vertę.

Plačiau