Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Aukštis, mm
Ilgis, mm
Padengimas
Ar yra sandelyje?

Stalčių bėgeliai su pritraukimu

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Susijusios kategorijos

Kone kiekvienuose namuose ar patalpose, kur stalčiai užsidaro su pritraukimu, jausis didesnis komfortas ir prabanga. Jeigu ir jūs gaminate baldus su stalčiais, norite pakeisti sudėvėtus bėgelius ar padidinti turimų baldų funkcionalumą, „Ulmo“ el. parduotuvėje rasite stalčių bėgelius su pritraukimu. Rinkitės įvairių matmenų, antracito arba baltos spalvos stalčius, bėgelius, laikiklius, rinkinius, karteles, paaukštinimus ar kitus furnitūros elementus. Visa tai leis sukurti maksimalų komfortą savo erdvėse.

Visas prekes galite įsidėti į krepšelį. Na, o apie bėgelius daugiau sužinoti pavyks atsidarius prekės puslapį. Jame nurodoma svarbiausia techninė informacija, kurią reikėtų žinoti apie bėgelius, prieš pasirenkant pirkti.

Kur naudojami stalčių bėgeliai su pritraukimu?

Dėl savo funkcionalumo ir prabangos pojūčio, kurį jie suteikia, stalčių bėgeliai su pritraukimu vis dažniau naudojami įvairiose namų ir biuro erdvėse. Dažnai baldininkai tokius bėgelius pritaiko gamindami virtuvės spinteles ir stalčius. Pritraukiantys bėgeliai sumažina triukšmą ir stalčiai stipriai neužsitrenkia, kaip kad su įprastu mechanizmu. Ši savybė ypač naudinga vertinantiems ramybę ir nenorintiems kelti bereikalingo triukšmo.

Miegamajame stovinčiose komodose ir naktiniuose staliukuose, švelniai užsidarantys stalčiai taip pat didina komfortą, nes užsidaro sklandžiai ir tyliai. Ramioje miegamojo aplinkoje tyla visada svarbi.

Apsisaugoti nuo sutrenkimų labai svarbu vonios kambaryje, kur drėgmės sankaupos ir nuolatinis drėgmės poveikis galėtų turėti neigiamos įtakos baldo vientisumui. Švelnus užsidarymas saugos nuo bereikalingos žalos.

Biuruose taip užsidarantys stalčiai naudingi lygiai dėl tų pačių priežasčių. Jeigu kabinete ar erdvėje dirba ir daugiau žmonių, triukšmingas judėjimas nėra laikomas profesionaliu bei pagarbiu elgesiu kolegų atžvilgiu. Švelniai užsidarantys stalčiai mažiau blaškys ir jus, ir kolegas.

Dėl augančios tendencijos kurti ergonomiškesnį ir naudotojui patogesnį baldų dizainą, švelniai užsidarantys stalčių bėgeliai su pritraukimu tampa vis populiaresne opcija.

Stalčių bėgeliai su pritraukimu kaip išsirinkti?

1. Visų pirma, įvertinkite matmenis. Svarbiausia, kad bėgeliai bei stalčiai atitiktų baldo matmenis bei proporcijas. Tam gali reikėti matavimų. Patogu, kad matmenys yra nurodomi prekės puslapyje.

2. Jeigu aktualu, rinkitės norimą spalvą. Didžiausią dalį asortimente sudaro balti bei antracito spalvos stalčiai.

3. Išsiaiškinkite, kokiai maksimaliai apkrovai tinka stalčiai bei bėgeliai. Jos negalima viršyti ir, geriau, kad naudojamas stalčius pernelyg arti nepriartėtų prie nurodyto skaičiaus, kad nepatirtų ribinių apkrovų ir jų neviršytų.

Plačiau