Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Lovos mechanizmai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Įrenginėjate namus, gaminate lovas arba norite pasidaryk pats (angl. DIY) projekto, kuris padidintų miegamojo ar gyvenamosios erdvės funkcionalumą bei atlaisvintų vietą? Tuomet jums tikrai gali praversti KP lovų pakėlimo mechanizmai, kuriuos patrauklia kaina pavyks įsigyti ir internetinėje „Ulmo“ parduotuvėje. Patvarūs metaliniai, iš šono pakeliami KP spyruokliniai mechanizmai leidžia atkelti tam tikras lovos dalis ar net sulenkti visą rėmą, kad pavyktų pasiekti daiktadėžes po čiužiniu, sustumti lovą. Informaciją apie likučius, matmenis ir savybes galite rasti atsidarę prekės puslapį.

Jeigu dvejojate dėl to, ką rinktis arba reikia rekomendacijos, atsakymų į klausimus, kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Ten dirbantys mūsų specialistai padės išsirinkti bet kokius lovos mechanizmus ar kitą furnitūrą jūsų projektams.

Kas yra lovos mechanizmai?

Lovų mechanizmai - tai funkciniai baldų furnitūros komponentai, kurie leidžia lovai transformuotis, reguliuotis ar kisti standartinių ir nestandartinių rėmo bei čiužinio konfigūracijų.

Šie mechanizmai yra bene svarbiausias sulankstomų sofų-lovų, miegamųjų fotelių, Murphy tipo lovų ir daugumos kitų panašių baldų pagrindas.

Lovos pakėlimo mechanizmai turi labai įvairių paskirčių. Vieni juos pasirenka dėl to, kad sutaupytų vietos ar turėtų patogiai prieinamą daiktadėžę, o kiti nori didesnio komforto su galimybe reguliuoti lovos padėtį.

Pavyzdžiui, sofos-lovos mechanizmas transformuoja sofą į lovą (ir atvirkščiai), todėl idealiai tinka mažoms gyvenamosioms erdvėms ar svečių kambariams. Pakeitus baldo pavidalą svetainė virsta į miegamąjį ir atvirkščiai.

Kaip pasirinkti tinkamą lovos mechanizmą?

Jeigu jums aktualus pakeliamos lovos mechanizmas, turime keletą patarimų dėl to, kaip išsirinkti tinkamiausią. Sprendimas priklausys nuo jūsų asmeninių bei projekto poreikių ir turimos vietos. Visada patraukliausi yra pakėlimo mechanizmai su užfiksavimu (laikymu). Toks funkcionalumas labai tinka mažiems butams arba kambariams, kurie tarnauja keliems tikslams, nes palengvinama prieiga prie daiktų.

Pagal erdvės išplanavimą galite rinktis ir iš šono (patogesnės pusės) pakeliamą lovą. Svarbu, kad ją pavyktų pilnai atkelti ir lova nesiremtų į sieną ir/ar netrukdytų kitiems daiktams.

Gerai pagamintas mechanizmas turėtų veikti sklandžiai ir būti pagamintas iš kokybiškų medžiagų, kad atlaikytų nuolatinį naudojimui. Be to, pagalvokite apie pastangas, kurių reikia lovai atkelti ir nuleisti. „Ulmo“ produktai yra iš aukščiausios kokybės medžiagų bei patikrintų gamintojų.

Lovos mechanizmų montavimas

Priklausomai nuo lovos ir furnitūrinio elemento tipo, mechaniniai arba dujiniai lovos pakėlimo mechanizmai gali būti sumontuojami ir labai paprastai, ir labai sudėtingai.

Vienais atvejais gali reikėti tik surinkti rėmą ir pritvirtinti mechanizmą pagal gamintojo instrukcijas. Tam paprastai reikia tik suktuvo, grąžto ir kelių paprasčiausių įrankių bei žymeklio.

Tačiau sudėtingesnėms sistemoms, pavyzdžiui, motorizuotai, reguliuojamai lovai, jau reikės ir daugiau įrankių bei daugiau žinių.

Labai svarbu atidžiai laikytis gamintojo instrukcijų. Jeigu vargti nenorite, samdykite profesionalą, kadangi netinkamas sumontavimas arba ne iki galo atliktas darbas visiškai eliminuos lovos galimybes transformuotis bei pasikelti.

Plačiau