Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Batų stalčiai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Tarp spintų priedų didelio susidomėjimo visada sulaukia stalčiai batams. Šis ištraukiamas krepšys/stalčius gerokai palengvina batų laikymą. Vietoje to, kad jie užimtų brangią vietą ant paviršių arba daug erdvės ant grindų, batus galima susidėti į stalčių/krepšį. Pagal poreikį stalčius yra ištraukiamas ir batus galima pasiimti. Iš „Ulmo“ elektroninės parduotuvės galėsite patrauklia kaina įsigyti tokį furnitūros sprendimą bei gerokai padidinsite bet kurios spintos praktiškumą ir funkcionalumą. Įsidėkite produktus į krepšelį bei pasirinkite patogiausią apmokėjimo ir pristatymo ar atsiėmimo būdą.

Organizuokite savo batus su batų stalčiumi

Avalynę laikyti namuose visada yra iššūkis. Batai užima daug vietos, gali prinešti purvo, o namuose jų būna daug porų. Didelė organizuotumo svarba, prideda saugumo (mažėja tikimybė užkliūti), palengvina tvarkymąsi ir ruošimąsi (visada žinosite, kur jūsų batai) bei suteikia daugiau estetinės tvarkos (batai tvarkingai sudedami vienoje vietoje). Stalčiai tarnauja ir kaip erdvė patogiai susidėti nebereikalingą avalynė sezonams pasikeitus. Juk pavasarį nebereikalingais tampa žieminiai batai, o vėlyvą rudenį pasidaro per šalta būti su basutėmis, sportbačiais, dėl to patogu krepšį naudoti susidėti tą avalynę, kuri tik laukia savojo sezono.

Kaip išsirinkti batų stalčių?

Renkantis tokį sprendimą, kurio pagrindinė paskirtis yra praktiškumo didinimas, svarbiausia – rasti tinkamus matmenis (kad tilptų visi batai, arba įsigyti bei sumontuoti net kelis ištraukiamus krepšius), parinkti tinkamą vietą montavimui bei įvertinti sprendimą dėl ištraukimo/užvėrimo. „Ulmo“ elektroninėje parduotuvėje galite rasti bėgelių komplektą su švelniai pritraukiančiais bėgeliais arba be jų.

Jeigu norite kitokių bėgelių, juos taip pat galite įsigyti internetinėje mūsų parduotuvėje.

Batų stalčiai internetu

Mūsų siūlomi stalčiai batams lengvai integruosis į spintą, spintų sistemą ar drabužinę, tad sukursite erdvę ir sprendimą savo daiktų laikymui taip, kaip norite. Internetu pateiktus užsakymus per 1-5 dienas paruošiame atsiėmimui arba pristatome visoje Lietuvoje. Lanksčios pristatymo bei apmokėjimo galimybės, o taip pat ir itin gausus furnitūros asortimentas leidžia čia rasti viską, ko reikia jūsų projektui, vizijai ar būstui.

Plačiau