Visi produktai
Visi produktai

Lipni juosta atspari vandeniui

Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Susijusios kategorijos

Vandeniui atspari lipni juosta reikalinga tiek baldininkams, tiek interjerus įrenginėjantiems apdailos specialistams, namų šeimininkams, tiek užsiimantiems pasidaryk pats projektais. „Ulmas“ gali pasiūlyti internetu, patrauklia kaina įsigyti Tesa 4957, dvipuses, drėgmei ir vandeniui atsparias lipnias juostas, tinkančias ir nelygiems paviršiams.  

Patogu tai, kad vandens nepraleidžianti lipni juosta turi savo prekės puslapį, kuriame rasite daug naudingos techninės informacijos. Jeigu produktas yra tinkamas, galite jį įsidėti į savo krepšelį bei pereiti prie apmokėjimo, pristatymo. Internetu atliktus užsakymus greitai suruošiame atsiėmimui vienoje iš savo parduotuvių arba pristatome visoje Lietuvoje per 2-3 darbo dienas. Kartu su vandeniui atspariomis Tesa lipniomis juostomis siūlome ir kitų tipų lipnios juostos, įvairias furnitūros prekes bei kitus reikmenis, reikalingus jūsų darbams bei projektams.

Vandeniui atsparios lipniosios juostos - saugūs sandarinimo sprendimai

Tesa 4957 yra vienas iš geriausių gaminių dvipusių lipnių juostų rinkoje. Gamintojas daug dėmesio skyrė technologiniam klijų ir pačios juostos tobulinimui, kad jos galimybės atitiktų griežtus pramoninės ir buitinės paskirties reikalavimus.

Ši, dvipusio lipnumo PE putų juosta tinka įvairiems montavimo darbams bei garsėja išskirtiniu klijų sukibimo stiprumu. Ant juostos rasite viskoelastinės akrilinės klijų sistemos sprendimą (padidinto lipnumo akrilas). Tokiu būdu Tesa 4957 užtikrina tvirtą ir patikimą įvairių medžiagų, įskaitant metalus, plastikus ir stiklą, sujungimą bei nebijo drėgmės ar kitų poveikių.

Viena iš svarbiausių išskirtinių šio produkto savybių - gebėjimas prilipti prie nelygių ir šiurkščių paviršių, tad gaunasi lygus ir tvirtas sukibimas, o bendra estetika išlieka nesugadinta. Dėl šių priežasčių, vandeniui atspari lipni juosta ypač naudinga automobilių, elektronikos ir statybos pramonėje, kur stiprūs, elastingi klijai būtini tvirtinant komponentus, montuojant dekoratyvines, apdailos detales. Ką dar svarbu žinoti apie šias lipnias juostas?

  • Itin gerai tinka langų grotelių tvirtinimui;

  • Tiek klijai, tiek pati medžiaga yra atspari vandeniui, UV spinduliams bei net amžiaus poveikiui;

  • Ši vandeniui atspari lipni juosta gerai sukimba net ir nesmarkiai prispausta;

  • Gali būti naudojama ne tik buityje, bet ir prekybos stenduose, lentynose, langų apvadams, saulės modulių rėmuose, dekoratyviniuose elementų ant baldų ir ne tik;

  • Atlaiko iki 6 N/cm tempimo jėgą;

  • Išlaiko temperatūras net iki 80 °C, apie tai byloja TÜV ataskaitos numeris 21209595.

Be to, kad „Tesa 4957" pasižymi puikiu atsparumu temperatūros svyravimams, UV spinduliams ir senėjimui, ji džiugina ir pakankamai patrauklia kaina. Visų šių savybių derinys ir užtikrina, jog tai yra bene geriausias pirkinys savo kategorijoje. Vienoje pakuotėje paprastai bus net 25 metrai juostos.

Plačiau