Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Relingo sistema

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Ieškote virtuvės priedų ir furnitūros elementų, kurie pridėtų patalpai funkcionalumo ir komforto į kiekvieno namų gyventojo kasdienybę? Tokie sprendimai yra vertingi ir baldų gamintojams ir restauruotojams. Įrengus ir įkomponavus relingo sistemą galima gerokai padidinti baldo praktiškumą ir vertę. Jeigu norite gauti individualų pasiūlymą arba patarimą dėl to, kurios prekės jums labiausiai tinka - kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Ten dirbantys mūsų specialistai mielai atsakys į klausimus bei patars.

Be to, pirkdami internetu išvengsite eilių, o užsakymą galėsite pateikti sau patogiu metu iš sau tinkamos vietos.

Kas yra relingas?

Relingas - tai horizontalių strypų (vamzdžių) arba bėgelių, paprastai pagamintų iš metalo, rinkinys ir sistema, naudojama atviroms modulinėms lentynoms arba pakabinamiems laikymo sprendimams sukurti.

Šis sprendimas pasitelkiamas siekiant balanso tarp pritaikomumo ir estetinio patrauklumo. Su relingu galima spinteles ir kitas erdves, paskirtas daiktų saugojimui, pritaikyti pagal individualius poreikius.

Į relingo sistemas gali būti įtrauktos lentynos, primontuoti kabliukai ir konteineriai ar dėžutės, kurie tvirtinasi prie bėgelių bei vamzdžių, todėl naudotojai gali lengvai reguliuoti, pridėti ar pašalinti komponentus.

Dėl savo elegantiško, į akis nekrentančio dizaino ir universalumo, šios sistemos populiarios tiek gyvenamosiose, tiek komercinėse patalpose, nes siūlo modernų sprendimą saugojimo ar eksponavimo poreikiams, kartu leisdamos maksimaliai išnaudoti erdvę.

Kam naudojamos relingo sistemos?

Relingo sistemų paskirtis yra įvairi - nuo praktinių daiktų saugojimo sprendimų iki to, kad suteiktų estetinės vertės kažkuriai patalpai.

Tokios sistemos dažniausiai naudojamos virtuvėse indams, kaip kad puodams ir keptuvėms pakabinti, tam, kad jie būtų lengvai pasiekiami ir kartu pavyktų vietos spintelėse.

Vonios kambariuose relingo sistemoms galima patikėti WC ir vonios reikmenų laikymą. Biuruose ar svetainėse relingai suteikia galimybę stilingai eksponuoti ar patogiai laikyti kasdien reikalingus ar gražiai atrodančius daiktus, pavyzdžiui, knygas, augalus ir dekoracijas. Šias sistemas galima įrengti ant bet kokio stabilaus sienų paviršiaus, įskaitant gipskartonio plokštes, medį ir plyteles.

Relingo sistema internetu

Internetu jums galime pasiūlyti įsigyti ne tik įprastus relingus, bet ir: jiems skirtus antgalius, kabliukus, laikiklius, sujungimus, kampus, vamzdžius, jų antgalius bei laikiklius ir daug kitų sprendimų. Kiekviena prekė turi savo puslapį, kuriame nurodomi jos matmenys, privalumai ir kitos ypatybės. Ši informacija leidžia lengvai rasti tinkamiausią prekę ar priedą. Taip net ir mažai patirties turintys pirkėjai gana lengvai ras sprendimus, labiausiai tinkančius jų namams ir objektams. Užsakytas prekes per 1-5 darbo dienas galėsite atsiimti fizinėse parduotuvėse arba gausite pristatymą nurodytu adresu.

Plačiau