Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Padengimas
Daugiau
Ar yra sandelyje?

Vonios kabliukai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Drabužiams, rankšluosčiams ar kitiems higienai reikalingiems daiktams pasikabinti labai praverčia specialūs vonios kabliukai. Šie furnitūros elementai padidina vonios kambario funkcionalumą ir praktiškumą, nes galima patogiai pasidėti daiktus taip, kad juos būtų lengva pasiimti. „Ulmo“ el. parduotuvėje rasite unikalių formų kabliukus, prabangiai atrodančias rankenėles bei pakabas su eile kabliukų. Visi kabliukai voniai gali būti naudingi ir puikiai derėti iš estetinės pusės. Jums reikia tiesiog įvertinti dominuojančią spalvinę gamą, interjero stilių ir akcentus bei taip rasite, kuris furnitūros elementas geriausiai dera.

Padėti rinktis gali informacija prekių puslapiuose. Atsidarę matysite matmenis, medžiagas, iš kurių jie pagaminti ir kitus aktualius skaičius bei faktus. Visų kabliukų kainos taip pat nurodomos kataloge. Pateikus užsakymą, „Ulmo“ komanda pasirūpins greitu pristatymu visoje Lietuvoje.

Naudingi patarimai vonios kabliukų priežiūrai ir naudojimui

Visi mūsų asortimente parduodami kabliukai bei pakabos pasižymi itin tvirtomis konstrukcijomis bei tuo, kad yra pagamintos iš kokybiškų medžiagų. Dėl to jie beveik nereikalauja priežiūros, nebent tik nuvalymo sausu ar šlapiu būdu, priklausomai nuo to, ar apsineša dulkėmis, ar išsitepa.

Na, o tinkamas naudojimas gali padėti prailginti tarnavimo laiką bei apsaugoti nuo bereikalingo galvos skausmo:

  • Neperkraukite kabliuko, nes tada jis gali nulinkti (kabinkite tik po vieną daiktą arba tik lengvus daiktus);

  • Prieš montuojant įsitikinkite, kad kabliukų užteks visiems namų gyventojams ir visiems daiktams, kurių gali prisireikti vonioje;

  • Kabinkite juos gerame aukštyje, kad nereikėtų nulupinėti daiktų, kad bandote juos nusikabinti.

Kaip išsirinkti tinkamus vonios kabliukus?

1. Pasižiūrėkite į savo vonios kambario interjero stilių, dominuojančią spalvų gamą bei antraeilius tonus. Kabliukai turėtų būti žavus kontrastingas elementas arba būti tos pačios spalvos, kaip ir bendra gama.

2. Rinkitės tokias formas ir dizainą, kuris gražiai „dera“ prie šiuolaikiško arba klasikinio, labai savitą stilių turinčio interjero. Tam jums galime pasiūlyti labai didelį formų ir proporcijų asortimentą vonios kabliukų kategorijoje.

3. Pasižiūrėkite į tai, kokie yra kabliukų matmenys. Svarbu, kad jie neužimtų per daug vietos bei netrukdytų priėjimui, atidarymui, uždarymui.

Kokie yra populiarūs vonios kabliukų dizainai ir medžiagos?

Nors dizaino niuansų ir detalių gali būti labai daug, beveik visi vonios kabliukai gali būti skirstomi į dvi pagrindines kategorijas – modernūs ir klasikinio stiliaus. Pastariesiems būdingos aptakesnės linijos, apvalintos formos. Na, o modernūs turi daugiau tiesių linijų, griežtų pjūvių, mažiau išraiškingų dizaino elementų. Jie atrodo paprasčiau ir nuosaikiau, tačiau atlieka tą pačią funkciją.

Aktualios ir spalvos. Mūsų el. parduotuvėje daugiausiai rasite baltos, juodos, sidabro (chromuotos) ir auksinės spalvos rankenėles bei kabliukus, nors įmanomi ir kitokie variantai.

Kalbant apie medžiagas, daugiausiai yra naudojamas metalas. Jis siūlo optimalų balansą tarp kainos, tvirtumo ir paprastumo montuojant.

Informaciją apie spalvas, medžiagas ir kainas rasite kiekvienos prekės puslapyje.

Kur pakabinti ir kaip įrengti vonios kabliukus?

Kabliukų įrengimas daugiausiai priklauso nuo to, kokiam tvirtinimo sprendimui jis yra pritaikytas. Informacija pateikiama prekės puslapyje.

Na, o vietą reikėtų pasirinkti pagal savo vonios kambario išplanavimą. Dažniausiai tokie kabliukai įrengiami ant durų (jei taupoma vieta), šalia praustuvo, vonios ar dušo. Būtent čia labiausiai prisireikia daiktų, kurie turėtų būti pakabinti.

Plačiau