Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Spalva
Tipas
Žingsnis
Ar yra sandelyje?

Spintelių rankenėlės

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Namuose ir komercinėse patalpose galima sutikti daug spintelių. Baldininkams, namų šeimininkams, mėgstantiems pasidaryk pats projektus, interjero diznaino specialistams bei visiems kitiems žmonėms svarbu, kad jų gaminamos, įrengiamos ir/ar naudojamos spintelės būtų patogios naudoti. Vienas svarbiausių elementų tam pasiekti – kokybiškos spintelės rankenėlės. „Ulmas“ siūlo daug skirtingų tipų ir spalvų rankenėles jūsų baldams su įvairiais žingsniais. Išsirinkite geriausią variantą, dėkite į krepšelį arba susisiekite su artimiausiu pardavimo skyriumi dėl konsultacijos ar pasiūlymo.

Kokias rankenėles rinktis spintelėms?

Tam, kad būtų lengviau rasti geriausias spintelės rankenėles, mūsų kataloge yra patogūs prekių filtrai. Pažymėkite jums patinkančias arba reikalingas spalvas, tipą bei žingsnius. Rinktis reikėtų įvertinus: baldo ir viso kambario bei interjero spalvinę gamą, spintelės proporcijas bei patogumą rankenėle naudotis.

Pavyzdžiui, auksas puikiai atrodys prie vintažinio stiliaus baldų arba blizgių paviršių, ar net sodrios juodos. Retro rankenėlės yra idealiai pritaikytos derinimui prie retro stiliaus baldų su apvaliomis linijomis. Na, o metalas ar aliuminis gražiai atrodo prie daugumos modernių baldų šiuolaikiškame interjere. Rankenėlėms paprastai pasirenkama panaši spalva į pačio baldo korpusą arba gražiai kontrastuojantis atspalvis. Atkreipkite dėmesį į tai, jog rankenėlės spintelėms gali būti ir su blizgiu arba matiniu paviršiumi. Blizgus paviršius spinduliuoja prabangą ir reikalauja daugiau priežiūros, o matinis atrodo šiuolaikiškiau.

Kaip lengvai pakeisti spintelių rankenėles?

Dažniausiai spintelės rankenėles galima pakeisti savomis jėgomis, net be didelių įgūdžių ar daugybės įrankių.

Dauguma spintelių rankenėlių prie baldo yra tvirtinamos vienu arba dviem varžtais. Norėdami jas pakeisti, atsukite senąją rankenėlę ir į jos vietą prisukite naująją. Vienintelis įrankis, kurio tokiu atveju reikia, yra atsuktuvas su tinkama galvute.

Jei naujos rankenėlės tinka esamoms skylėms (vienas taškas arba toks pat žingsnis), darbas dar paprastesnis.

Tačiau jei naujoms rankenėlėms reikia kitokio dydžio arba kitokioje vietoje išgręžtų skylių, pravers grąžtas. Daugiau specifinių įrankių, staliaus ar baldininko žinių tikrai nebūtina turėti.

Ką turite žinoti apie spintelių rankenėlių montavimą ir priežiūrą?

Jeigu norite gauti geriausią rezultatą su rankenėlėmis, turime keletą patarimų dėl montavimo ir priežiūros:

  • Pirmiausia, tiksliai išmatuokite, kad rankenėlės būtų vienodai išdėstytos bei kokybiškai pritvirtintos prie kiekvienos spintelės. Prieš darbus ir pirkimą išmatuokite žingsnį.

  • Jei reikia naujų gręžimo taškų, architektūriniu pieštuku ir gulsčiuku ar liniuote galite jas tiksliai pasižymėti.

  • Gręždami naujas skyles, pradėkite išgręždami paruošiamąją, mažesnio skersmens skylę, kuri bus orientyras išgręžiant rankenėlės tvirtinimo elemento skersmens skylę.

  • Jeigu rankenėlė po kiek laiko atsipalaiduoja ar kliba, iš naujo priveržkite ją sukdami varžtą.

Reguliariai nuvalykite nešvarumus nuo rankenėlės paviršiaus.

Plačiau