Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Lizdai, kanalai laidams

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Namuose, biuruose ar tiesiog darbo vietoje dažna problema palaidi, neorganizuoti laidai ar situacijos, kai jų atsiranda itin daug ir nebeišeina jų estetiškai suorganizuoti bei atsekti kuriam įrengininiui kuris laidas priklauso. Būtent tam naudojami kanalai laidams ir laidų lizdai stalams, kuriuos galite patogiai įsigyti ir internetu, „Ulmo“ el. parduotuvėje. Čia rasite horizontalius, vertikalius kanalus laidams bei kvadratinius, apvalius bei kitų tipų laidų lizdus stalams. Kiekviena prekė turi savo puslapį, kuriame yra svarbiausia informacija apie jos savybes. Be to, kanalų kainas matysite dar kataloge, tad pavyks rasti idealų variantą pagal norimą biudžetą.

Užsakymus greitai suruošime ir pristatysime visoje Lietuvoje.

Kas yra laidų kanalas?

Laidų kanalas - tai priemonė arba priedas prie stalo, skirtas kabeliams ir laidams organizuoti, tvarkyti bei apsaugoti.

Paprastai jis naudojamas biuruose, darbo kambariuose ar kitose patalpose namuose bei net pramonėje. Į kanalą įdedami ir jame paslepiami laidai. Kištukai bei reikalingos jungtys tvarkingai išvedamos prie stalo tvarkingai ar kartais net nematomai.

Kanalai laidams gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, plastiko ar metalo, ir gali būti įvairių dydžių, formų, kad juose būtų galima sutalpinti laidus ir, kad jie tilptų ten, kur numatoma vieta.

Su kanalo pagalba išlaikoma tvarka ir padidinamas saugumas, nes laidai nebesimėto po kojomis, tad eliminuojamas pavojus suklupti, o kabeliai apsaugomi nuo pažeidimų. Norintiems darnios estetikos ir patogumo verta įsigyti kanalus ir lizdus laidams.

Kokie yra populiariausi biure naudojami laidų tipai?

Tam tikri laidai ir kabeliai darbo vietose ar biuruose sutinkami dažniau nei kiti.

Tarp populiariausių visada pateks: ethernet kabeliai, skirti kompiuterių tinklo ryšiui, maitinimo kabeliai, skirti elektros prietaisams prijungti ir, pavyzdžiui, telefono laidai, HDMI kabeliai ekranams ar USB jungtys periferiniams įrenginiams.

Priklausomai nuo jūsų darbo pobūdžio ir vietos, kurioje bus įrengiami kanalai, į juos dedamų laidų tipai gali skirtis. Svarbu paminėti, kad stalo lizdai ir kanalai laidams iš „Ulmo“ el. parduotuvės yra universalūs bei tinka visų rūšių, storesniems, plonesniems, ilgiems ar trumpiems kabeliams.

Turint kanalus lengviau atlikti techninę priežiūrą ir šalinti triktis, gedimus, nes laidai yra tvarkingi ir paženklinti. Tiek jums, tiek IT specialistams ar technikams bus aišku kur, ką rasti.

Kaip apsaugoti laidą?

Pernelyg dažnai nutinka, kad dėl nesaugaus naudojimo ir neatsakingumo laidai biure bei darbo vietoje yra pažeidžiami. Tai sukuria ne tik poreikį papildomoms išlaidoms, bet ir pavojų saugumui. Dėl to labai svarbu apsaugoti laidus ir kabelius.

Laidų kanalai – viena iš veiksmingų priemonių, kaip laidus saugoti. Juose visi kabeliai yra tvarkingai sutalpinti. Jie nesipainioja, nesilanksto ir nekyla pavojus ar ant jų užlipti. Kanalai taip pat apsaugo laidus nuo aplinkos veiksnių, pavyzdžiui, dulkių ir drėgmės.

Laidus saugoti galite ir reguliariai tikrindami dėl nusidėvėjimo ir pažeidimų. Jei reikia, nedelsdami laidus pakeiskite ir, ypač, maitinimo kabelių neeksploatuokite tada, kai jų vientisumas pažeistas. Tai sukelia ir gaisro pavojų bei gali pakenkti Jūsų elektros įrenginiams.

Plačiau