Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Staljuostės

Jeigu ieškote stalviršių, juos rasite paspaudę ant šių nuorodų:

Stalviršiai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Tiek baldininkams, tiek interjero dekoro specialistams ar pasidaryk pats projektus mėgstantiems pirkėjams galime pasiūlyti kokybiškas staljuostes internetu. Kartu su jomis galite įsigyti ir kampukus, užbaigimus ir kitus priedus, tinkančius būtent mūsų siūlomoms staljuostėms. Jos padės išgauti norimą dizaino efektą, pridės praktiškumo ir grožio beveik bet kuriam baldui ar interjero vietai. „Ulmo“ elektroninė parduotuvė jums siūlo didžiulį stalviršio priedų bei baldinių plintusų asortimentą, tarp kurių patenka ir staljuostės. Visos prekės turi savo puslapius, kuriuose nurodoma svarbiausia techninė informacija. Atsidarykite puslapius ir ten rasite daugiau naudingos informacijos, galinčios padėti išsirinkti.

Kas yra staljuostės ir kam jos naudojamos?

Staljuostė yra furnitūros elementas, skirtas apdailai ir montuojamas prie stalo pagrindo arba palei stalviršio susijungimo su kambario siena.

Daugumoje atvejų staljuostės atlieka ir estetinę, ir praktinę funkciją. Iš estetinės pusės tokie elementai paslepia susijungimus tarp skirtingų elementų ir dėl to viskas atrodo vientisiau, švariau.

Kalbant apie funkcionalumą, staljuostės apsaugo stalviršį ir sieną nuo smūgių ir įbrėžimų, taip padidindamos baldo patvarumą bei gindamos gražius, naujus paviršius nuo pažeidimų. Tam tikrais atvejais, tinkamai pasirinktos, šios juostos taip pat gali paslėpti ant stalo naudojamų elektroninių prietaisų kabelius ar laidus.

Staljuostės internetu

Jeigu jus domina staljuostės, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose galite mūsų parduotuvėse atsiimti internetu užsakytas prekes. Taip pat galite rinktis pristatymą visoje Lietuvoje. Užsakymai greitai suruošiami atsiėmimui arba išsiunčiami pristatymui. Kartu su staljuostėms galite įsigyti ir visus priedus, reikalingus užbaigimui ar gražiai apdailai.

Nepamirškite ir kitų furnitūros elementų, kurie prekių kataloge bus kaip ranka pasiekiami.

Staljuostės - ką reikia žinoti apie jų montavimą?

Norint užtikrinti estetinę darną ir ilgaamžiškumą, staljuostę reikia tvirtinti preciziškai ir kruopščiai. Paprastai dauguma pradeda išmatuodami stalo perimetrą, kad nustatytų, kokio ilgio staljuostės reikia.

Pasirinkite medžiagą ir dizainą, kuris derėtų prie stalo ir kambario dekoro ir galite pateikti užsakymą ir prieiti prie darbo vietos. Prieš montuodami įsitikinkite, kad tiek baldo paviršius, tiek staljuostės nugarėlė yra švari bei sausa.

Jei grindjuostės pagamintos pagal matmenis arba jau atpjautos galite naudoti klijus arba varžtus. Ten, kur daugiau drėgmės, derinkite abu elementus ir pasirūpinkite geru sandarinimu.

Beveik visur taip pat apsimokės ir užsandarinti kraštus su kampukais ar užbaigimais, kad jie būtų papildomai apsaugoti nuo drėgmės ar nusidėvėjimo. Tinkamai sumontavus staljuostes galima gerokai pagerinti baldų estetiką ir prailginti plokštės tarnavimo laiką, apsaugoti ją nuo žalos.

Plačiau