Filtruoti
Kainos rėžiai
Spalva
Daugiau
Tipas
Žingsnis
Daugiau
Ar yra sandelyje?

Prabangios baldų rankenėlės

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Norint, kad interjeras atrodytų kuo stilingiau, gražiau ir sukurtų prabangos įspūdį, labai svarbios pasidaro detalės. Viena iš jų – rankenėlės baldams. Spintelių, komodų, durų ir stalčių dizainas gali būti papildomas ir dar labiau pabrėžiamas, naudojant tokius apdailos akcentus kaip prabangios durų rankenėlės. Svarbu prisiminti ir tai, kad tam, jog baldai būtų ne tik gražūs, bet ir patogūs naudoti, jų rankenėlės turi būti ir ergonomiškos bei patvarios.

Baldininkams, interjero dizaino ir apdailos specialistams, pasidaryk pats projektų entuziastams ar bet kuriam kitam pirkėjui „Ulmas“ gali pasiūlyti kokybiškas, iš medžio, silikono, metalo ar kitų medžiagų pagamintas rankenėles baldams. Prekės puslapyje rasite visą aktualiausią techninę informaciją, o užsakymą pavyks pateikti internetu. „Ulmo“ komanda pasirūpins kuo spartesniu įgyvendinimu bei pristatymu visoje Lietuvoje.

Ar prabangios baldų rankenėlės suteiks jūsų interjerui elegancijos žavesio?

Prabangios baldų rankenėlės, kaip galima suprasti ir iš pačio pavadinimo, yra ne tik funkcionalumo poreikį patenkinti skirtas akcentas, bet ir interjero dizainą papildantis, elegancijos pridedantis elementas.

Šios nedidelės, bet naudingos detalės, nors ir daug kam nepasirodytų taip iš šalies, tikrai gali kardinaliai esmės pakeisti jūsų baldų išvaizdą ir suteikti visai erdvei rafinuotumo bei prabangos prieskonį.

Nesvarbu, ar svajojate apie vintažinį stilių su apvaliomis formomis, ar norite kurti modernų namų interjerą su griežtesnėmis, bet labiau minimalistinėmis linijomis, prabangios baldų rankenėlės pajėgios pačios savaime papildyti baldo ir viso kambario interjerą. Rankenėlės trauks akį bei galės pagyvinti vaizdą.

Kaip atrasti tobulas prabangias baldų rankenėles jūsų namams?

Renkantis tobulas prabangias baldų rankenėles reikia atlikti du veiksmus:

1. Sugalvoti ir susirasti geriausiai atrodantį akcentą.

2. Ieškoti patogiausiai atidaromų bei uždaromų modelių.

3. Įvertinti tai, kurios prabangios baldų rankenėlės nereikalautų itin daug priežiūros

Jeigu senas, sudėvėtas rankenėles keisite identiškomis arba panašiomis, per daug galvoti nereikia. Tačiau, jeigu rinksitės naują modelį, galvokite apie tai, ar norite šiuolaikiško, ar labiau tradicinio stiliaus? Tada prekės puslapyje susipažinkite su medžiaga bei apdaila, kad matytumėte, kas geriausiai papildytų jūsų baldus ir visą interjerą.

Metalo imitacijos, mediena bei apvalesnės formos, elementai, kurie dažniausiai simbolizuoja prabangą.

„Ulmo“ internetiniame kataloge visi produktai turi aukštos raiškos nuotraukas, tad nebus sunku rasti idealų variantą.

Plačiau