Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Spintelių atidarymo mechanizmai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Internetu jūs galite patogiai ir patrauklia kaina pirkti: nuleidimo kronšteinus, mechaninius pakėlėjus ir pakėlimo mechanizmus bei dujinius pakėlimo mechanizmus savo spintelėms. Kiekvienas produktas yra kokybiškas ir turi savo prekės puslapį. Jame rasite brėžinius, specifikacijas ir daug kitos naudingos informacijos, kuri reikalinga, kai renkatės furnitūros elementus internetu. Patikusius mechanizmus galite įsidėti į krepšelį, pasirinkti patogiausią apmokėjimo ir pristatymo būdą, o mes pasirūpinsime greitu suruošimu atsiimti ir/ar pristatymu. Jeigu norite atlikti individualų užsakymą, reikia patarimo ar turite klausimų - kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių.

Spintelių atidarymo mechanizmų pasirinkimas

Spintelės atidarymo mechanizmų įvairovė „Ulmo“ prekių kataloge yra tikrai didelė. Jame rasite dujinių, mechaninių ir spyruoklinių sprendimų. Kuris pasirinkimas bus geriausias? Tai priklauso nuo konkrečių poreikių ir naudojimo aplinkybių.

Dujiniai mechanizmai naudoja suspaustas dujas cilindriniame elemente, kad sklandžiai ir švelniai atsidarytų ir užsidarytų. Su jais pakėlimo ir nuleidimo judesys yra labai kontroliuojamas ir tinka sunkesnėms durelėms.

Mechaniniai mechanizmai naudoja tradicinius lankstus ar vyrius ir spyneles (užrakinimo mechanizmus). Jie vertinami dėl savo paprastumo, patrauklios kainos, patikimumo ir lengvos priežiūros, todėl tinka įvairioms reikmėms.

Na, o štai spyruokliniai mechanizmai judesiui naudoja spyruoklės įtampa, tad džiaugsitės pusiausvyra tarp mechaninės kontrolės ir lengvumo atidarant bei automatizuoto judesio. Jie ypač naudingi tais atvejais, kai atidarymui inicijuoti norisi lengvo prisilietimo. Tada mechanizmas dureles atmeta arba lengvai prisitraukia su paspaudimu.

Kiekvienas mechanizmas turi savų privalumų, tad pagalvokite, kurį sprendimą būtų lengviausia pritaikyti.

Kaip veikia spintelės atidarymo mechanizmai?

Kiekvienas iš šių mechanizmų atlieka tą pačią funkciją - padeda lengvai bei saugiai atidaryti ir uždaryti spintelių duris.

Dujiniai atidarymo mechanizmai turi cilindrą su suslėgtomis dujomis, kuris susispaudžia ir išsitraukia, kad padėtų atidaryti ir švelniai uždaryti duris. Jis juda progresyviai ir švelniai, todėl idealiai apsaugo nuo užsitrenkimo ir mažina nusidėvėjimą.

Mechaniniai atidarymo įtaisai dažniausiai yra su vyriu ir/ar lankstu, kai patraukus dureles, mechanizmas atsikabina ar atsilaisvina ir durys atsidaro. Ši sistema yra paprasta ir labai patikima, joje yra nedaug judančių dalių.

Tuo tarpu spyruokliniai atidarymo įtaisai turi įtempiamą spyruoklę, kuri, prisispaudžia veikiama jėgos, o atleidžiama stumia duris į išorę bei jas atidaro. Būtent pradinis stūmimas padeda įveikti inertiškumą, todėl su spyruoklių pagalba duris lengviau atidaryti, ypač tais atvejais, kai spintelė yra aukštai arba sunkiai pasiekiamose vietose.

Plačiau