Filtruoti
Kainos rėžiai
Padengimas
Ar yra sandelyje?

Pakabų laikikliai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Bet kuriuose namuose, darbo vietoje, komercinėse patalpose ar erdvėse, į kurias ateina žmonės, reikalingos pakabos. Tiek žiemos, tiek vasaros ar kitų sezonų metu praverčia vieta, kur pasikabinti drabužius. Namuose tokia furnitūra praverčia ir spintose, ir prieškambariuose, ir vonioje. „Ulmo“ el. parduotuvėje galite įsigyti laikiklius kartelėms, pantografus, ištraukiamas kabyklas, pakabas bei laikiklius joms. Šie furnitūros elementai padidins jūsų baldų funkcionalumą bei komfortą namuose. Prekės puslapyje yra visa svarbiausia informacija, kuri gali daryti įtaką pasirinkimui. Atsižvelkite į ją bei įsigykite reikalingą furnitūrą.

Kas yra pakabos laikiklis?

Pakabų laikiklis – baldų furnitūros detalė, skirta prilaikyti kabyklai ar kartelei, ant kurios bus kabinami drabužiai. Toks laikiklis reikalingas spintose, drabužinėse, prieškambariuose ar kitose erdvėse, kur svarbu turėti kabliuką ar kabyklą drabužiams, aksesuarams. Laikiklis įprastai tvirtinamas prie sienos ar baldo, abiejuose kartelės galuose arba nugarinėje pakabos pusėje.

Kaip pasirinkti tinkamus pakabų laikiklius?

Visų pirma – reikia įvertinti tai, koks laikiklis reikalingas. Jei tai – spintos pakabos laikiklis, rinkitės tas detales, kurios pritaikytos kartelėms. Jeigu kalbame apie atskiras kabyklas drabužinėse ir prieškambariuose, turime specialių laikiklių ir joms.

Kartu su laikikliais būtinai įsigykite ir pačias kabyklas, jei jų dar neturite. Tiek kabyklas, tiek papildomus joms skirtus priedus galite rasti „Ulmo“ elektroninės parduotuvės prekių kataloge.

Renkantis nepamirškite įvertinti pačios kabyklos matmenų. Ji turi tilpti į jai numatytą vietą, o ištraukus ar sustūmus, taip pat netrukdyti spintos durims užsidaryti, jums praeiti ar naudotis namų erdvėmis.

Pakabų laikiklių kainos

Pakabų laikiklių kainos gali būti labai įvairios. Jos priklauso nuo produkto tipo, matmenų, unikalių inžinerinių sprendimų bei medžiagų, iš kurių jie yra pagaminti. Visos kainos yra nurodomos kataloge ir pačios prekės puslapyje, tad jums bus lengva planuoti išlaidas bei rasti idealų variantą pagal savo biudžetą. Jei norite, pasinaudokite rūšiavimo įrankiu arba filtru pagal kainas ir lengviau rasite, kuris pakabų laikiklis atitiks jūsų lūkesčius.

Na, o jei vyksta akcija – specialiu ženklu pažymėta furnitūra kainuos pigiau nei įprastai.

Plačiau