Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Kampukai staljuostėms

Jeigu ieškote stalviršių, juos rasite paspaudę ant šių nuorodų:

Stalviršiai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Baldininkams, staliams, interjero sprendimų kūrėjams ir tiesiog norintiems pagerinti baldų estetiką savo namuose, vasarnamyje ar darbo vietoje galime pasiūlyti kokybišką furnitūrą. Kampukai staljuostėms yra tiek estetinę, tiek praktinę funkciją atliekantis furnitūros elementas, kuris praverčia daugybėje kasdienių situacijų. Šiuo metu internetu galite rinktis iš tikrai plataus jų asortimento labai patrauklia kaina. LB serijos ir kiti kampukai staljuostėms gali idealiai tikti jūsų baldams, tad nedvejokite atsidaryti prekių puslapius, kad susipažintumėte su elementų savybėmis bei privalumais.

Atkreipkite dėmesį ir į prekių žymėjimą kataloge. Pažymėtiems kampukams gali būti taikomos akcijos, o kiti produktai gali būti naujiena. Jeigu norite įsigyti kampukus arba kitą furnitūrą, galite kreiptis į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Ten dirbantys specialistai rekomenduos jums tinkamiausias prekes, atsakys į klausimus bei pateiks individualius pasiūlymus didesniems užsakymams.

Staljuosčių kampukų svarba

Staljuostės yra svarbus konstrukcinis elementas. Tačiau pati juosta dažnai turi neapdailintus kraštus (kampus). Jie yra estetiškai ne tiek patrauklūs, kiek visa staljuostė (krenta į akis) bei gali būti lengviau pažeidžiami, jeigu į juos kažkas atsitrenks, pateks drėgmės, šiukšlių. Būtent dėl šių priežasčių ir yra naudojami staljuosčių kampukai. Jie saugo medieną, plokštę ar kitas medžiagas, iš kurių juosta pagaminta, nuo pažeidimų. Asortimente galite rasti kampukus tiek vidinėms, tiek išorinėms staljuostėms.

Kaip išsirinkti kampukus staljuostėms?

Pasirinkimas nėra sudėtingas. Visų pirma reikia įvertinti staljuostės matmenis bei pažinti, kurią dalį norite uždengti. Kai žinote matmenis ir vietą, kur kampukas bus tvirtinamas, galite atsidaryti prekės puslapį ir, pagal matmenis išsiaiškinti, kuris variantas bus geriausias. Mūsų siūlomi kampukai yra elegantiškos bei neutralios estetikos, tad lengvai derės prie daugumos stilių, spalvų ir tekstūrų.

Mūsų siūlomi kampukai yra suderinami su „Ulmo“ el. parduotuvėje parduodamomis įgaubtomis staljuostėmis arba kitomis, atitinkamų matmenų juostomis.

Kampukai staljuostėms internetu

Internetu pirkti plintusus, stalviršių priedus bei kampukus tikrai verta. Čia jūs rasite didelį tokių detalių asortimentą bei galėsite pasirinkti sau patogiausią apmokėjimo būdą. Pateikus užsakymą, jį galėsime paruošti atsiėmimui bet kurioje „Ulmo“ fizinėje parduotuvėje arba atsiųsti nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Atsiėmimui kampukai bus paruošti per 1–5 darbo dienas, o apmokėti užsakymai pristatomi per 2-3 dienas. Pamirškite laukimą eilėse bei užsakymą pateikite sau patogiausiu metu iš sau patogiausios vietos.

Plačiau