Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Stalviršio užbaigimas

Jeigu ieškote stalviršių, juos rasite paspaudę ant šių nuorodų:

Stalviršiai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Ieškote baldų furnitūros prekių ar medžio drožlių plokščių stalviršio užbaigimui? „Ulmas“ turi vieną didžiausių šio tipo produktų asortimentų visoje Lietuvoje. Baldininkams, pasidaryk pats projektų mėgėjams, gamintojams ar interjero dizaino specialistams galime pasiūlyti Pfleiderer, Duropal ir kitų gamintojų stalviršius. Jie turi daugybę privalumų ir gražiai atrodo tiek namuose, tiek komercinėse ar kitos paskirties patalpose. Rinkitės norimą paviršiaus apdailą ir įgyvendinkite projektą su kokybiškomis priemonėmis.

Jeigu kažkas sudomino, tačiau norite pateikti individualų užsakymą arba reikia patarimo dėl to, kuris stalviršio užbaigimas labiausiai tiktų, nedvejokite kreiptis į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių.

Kokia yra geriausia stalviršio apdaila?

Jeigu kalbame apie medžio drožlių plokštės su HPL ar Compact HPL tipo stalviršius ir jų apdailą, geriausias pasirinkimas priklauso nuo bendros interjere naudojamų medžiagų gamos, spalvų bei estetinių lūkesčių. Compact HPL stalviršiam dažniausiai nereikia papildomos apdailos, o drožlių plokštės stalviršiams apdailai išsirinkti Jūsų patogumui veikia prekių filtrai, tad jūs galite pažymėti patinkančius apdailos variantus bei matyti tik kriterijus atitinkančius produktus.

Matinė arba satininė apdaila populiari dėl to, kad atrodo šiuolaikiškai. Ant mažiau matosi pirštų antspaudai, ne taip pastebimos dėmės.

Intensyviai naudojamose patalpose praktišku pasirinkimu visada yra tekstūruota arba raštuota apdaila, nes ant jos taip pat nesimato subraižymų ar smulkių pažeidimų.

Išskirtinės, specifinės apdailos stalviršius rinkitės tada, kai turite konkrečią viziją arba jie papildo jūsų erdvės estetiką.

Kaip apsaugoti stalviršio kraštus?

Stalviršio kraštai – viena iš vietų, per kurią dažniausiai į vidų prasiskverbia drėgmė ar ant kurios atsiranda pažeidimai. Norint apsaugoti drožlių plokštės su HPL stalviršius, rekomenduojama  naudoti specialiai stalviršiui skirtus apvadus.

Toks stalviršio užbaigimas ne tik pagerina bendrą estetiką, tačiau ir apsaugo nuo pernelyg ankstyvo nusidėvėjimo. Apvadus ir sandarinimo elementus tvirtinkite su stipriais klijais.

Papildomai saugoti HPL su sandarinimo priemonėmis taip pat galima, kadangi „Ulmo“ HPL stalviršiai labiau nei paprasta laminuota plokštė atsparūs trinčiai, braižymui, karščiui, tačiau nuolatinis sąlytis su drėgme ir trintis kenkia. Jeigu matote mažą pažeidimą HPL paviršiuje, pasistenkite jį kuo greičiau užtaisyti ar pašalinti, kadangi per jį į vidų gali patekti drėgmė.

Kaip tinkamai užbaigti stalviršį?

Speciali, būtent HPL stakiršio profiliui skirtas užbaigimas, sandarinimo priemonė – ko gero geriausias pasirinkimas. Įprastos priemonės, kaip kad lakas ar alyva – stalviršiui netinka atviriem stalvišio kraštam. Jau iš gamyklos jis atvyksta su pakankamai aukštu atsparumu įvairiam aplinkos poveikiams, tačiau kad kraštai atrodytų estetiškai ir būtų apsaugoti reikalingi stalviršio užbaigimai.

Plačiau