Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Vamzdžių sistema
Padengimas
Ar yra sandelyje?

Vamzdžiai baldams

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Susijusios kategorijos

Baldų gamintojams, remonto specialistams ar namų šeimininkams, kurie mėgsta pasidaryk pats projektų iššūkius galime pasiūlyti įsigyti vamzdžius baldams. Mūsų elektroninės parduotuvės asortimente yra baldams skirtos kartelės, vamzdžiai, jiems pritaikyti laikikliai bei priedai. Tai – spintoms, drabužinėms, barų sistemoms, lentynoms, stalams, spintelėms ir daugeliui kitų baldų pritaikomi sprendimai. Patrauklia kaina juos galite įsigyti internetu. Kataloge nurodomos ne tik kainos, tačiau ir svarbiausios vamzdžių ar jų priedų specifikacijos (ilgis, spalva, skersmuo ir kita). Pagal šią informaciją lengva rasti tinkamiausius sprendimus. Internetu pateiktus užsakymus suruošiame atsiėmimui savo fizinėse parduotuvėse arba pristatome visoje Lietuvoje.

Pagal poreikį vamzdžius galime pjaustyti.

Kas yra vamzdžiai ir kam jie naudojami?

Vamzdžiai ir kartelės yra struktūriniai baldų furnitūros elementai, kurie gali atlikti konstrukcinę ir praktinę funkciją. Tam tikrais atvejais vamzdžiai ar kartelės gali tapti baldo konstrukcijos, karkaso dalimi. Dažniausiai tai pasitelkiama kuriant nestandartinio, industrinio arba futuristiško dizaino baldus. Na, o dažniausiai jie pritaikomi drabužinėse ar spintose, kur ant jų galima dėti pakabas ir laikyti daiktus. Vamzdžiai ir kartelės taupo vietą ant paviršių ir leidžia apsaugoti savo rūbus nuo glamžymosi bei kitų pažeidimų. Namuose toks sprendimas taip pat „atriša rankas“ daiktus laikyti, grupuoti ir organizuoti taip, kaip norite.

Kaip pasirinkti tinkamus vamzdžius?

Pradžioje svarbiausia pasirinkti: jums reikalingi vamzdžiai, ar kartelės. Du skirtumai – estetika ir tvirtinimas mat panaudojimo galimybės bus vienodos.

Kartelės geriau atrodys modernaus ir balto arba juodos, švaraus, mažai detalių turinčio dizaino drabužinėse, Kampuotos ir griežtesnės linijos tinka ten, kur mažiau aptakumo, spalvų. Na, o jeigu jūs turite sodresnių, tamsesnių spalvų, medinę drabužinę arba daugiau dizaino elementų, galite rinktis vamzdžius. Tai – klasikinis sprendimas, kuris tinka kone visur.

Nusprendę pirkti karteles galite rinktis baltą arba antracito spalvą. Na, o vamzdžiai yra blizgūs – metalo spalvos ir tekstūros, skiriasi tik jų forma ir skersmuo. Būtent skersmuo ir yra kitas kriterijus, kurį reikia įvertinti. Vamzdžių sistemų skersmenys yra standartizuoti, tačiau didesni geriau tinka sunkesniems rūbams laikyti, o smulkesni užims mažiau erdvės. Drabužinėje kartais verta derinti kelių skirtingų skersmenų modelius, kad turėtumėte laikiklių visų tipų drabužiams ar daiktams.

Ar vamzdžiai gali pagerinti baldų funkcionalumą jūsų namuose?

Vienareikšmiškas atsakymas yra taip. Pakabinti vamzdžiai ar kartelės leis laikyti didesnį kiekį rūbų organizuotai ir išsaugoti laisvus horizontalius paviršius. Jeigu norite maksimaliai išnaudoti drabužinės ar įeinamo (angl. walk-in) tipo spintos erdvę, ieškokite būdų joje pakabinti vamzdžius ar karteles.

Plačiau