Filtruoti
Kainos rėžiai
Aukštis, mm
Daugiau
Ilgis, mm
Daugiau
Padengimas
Ar yra sandelyje?

Metaliniai stalčiai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Susijusios kategorijos

Gaminant baldus, juos remontuojant ar modernizuojant praverčia metaliniai stalčiai su ratukais arba guoliais. Tokių stalčių jūsų projektui gali pasiūlyti ir „Ulmas“. Mūsų prekių kataloge rasite įvairių matmenų, skirtingą funkcionalumą siūlančius metalinius stalčius, kurie ir puikiai atrodys, ir ilgai tarnaus. Metalo konstrukcija džiugins patvarumu bei ilgaamžiškumu, dėl kurio šie stalčiai tiks ir namuose, ir biuro patalpose ar net dirbtuvėse. Stebėkite specialius ženklus ir raskite pasiūlymus su akcija, naujienas ar išpardavimus. Kartu su rūšiavimo įrankio, prekių filtro bei informacijos prekės puslapyje, pagalba, lengvai rasite tai, kas labiausiai tinka.

Kodėl rinktis metalinius stalčius: privalumai ir nauda?

Dauguma šių stalčių privalumų yra susiję su metalo, kaip medžiagos, fizinėmis charakteristikomis. Tai yra tvirta medžiaga, kuri atlaikys ir dideles apkrovas, ir intensyvų naudojimą. Ji neturėtų bijoti net ir stipresnio uždarymo todėl ilgai išlaikys savo prekines savybes ir išvaizdą.

Metalą bus lengva prižiūrėti ir valyti. Į jį neįsigeria dėmės.

Metaliniai stalčiai su ratukais visada atrodo kaip modernus bei šiuolaikiškas pasirinkimas, tad puikiai derės dirbtuvėse ar lofto ir urban tipo interjeruose. Skirtingai nei mediena, metalas yra atsparus liepsnai, todėl tai suteikia papildomą apsaugą, sumažina riziką dėl žalos, pavojų.

Taip pat, kitaip nei medis, metalas yra atsparus kenkėjams ir mažiau pažeidžiamas drėgmės, tad jį drąsiai galima rinktis virtuvei ar voniai, kur medis dažnai nukenčia nuo nepalankių sąlygų.

Tinkamai prižiūrimi metaliniai stalčiai turėtų tarnauti dešimtmečius, o apdailų bei sprendimų įvairovė mūsų parduotuvėje tikrai leis rasti viską, ko reikia.

Kaip išvengti rūdijimo ir kitų problemų su metaliniais stalčiais?

Rimčiausias galvosūkis, kuris kyla renkantis metalinius stalčius – korozija. Turime kelis patarimus, kurie padės apsisaugoti nuo rūdžių bei kitų problemų:

  • Užtikrinkite, kad metaliniai stalčiai su ratukais būtų tinkamai sumontuoti. Nesandarumai, tarpai ir kiti netikslumai didina riziką, kad vėliau atsiras problemų, pavyzdžiui, ims kauptis kondensatas.

  • Reguliariai nuvalykite metalą sausa arba šiek tiek drėgna šluoste, kad pašalintumėte dulkes ir šiukšles. Jų kaupimasis gali patekti į mechanizmus ir ilgianiui pakenkti funkcionalumui.

  • Nors metalas yra ganėtinai tam atsparus, saugokite stalčius nuo perteklinės drėgmės. Stenkitės naudoti sausintuvą, vėdinti ir užtaisyti nesandarumus, nes perteklinė drėgmė didina korozijos atsiradimo tikimybę.

  • Nors stalčiai yra padengti, juos įbrėžus ar kitaip pažeidus apsauginį sluoksnį apsvarstykite galimybę naudoti papildomas antikorozines dangas ar dažus, kurie saugotų pažeistas vietas nuo rūdžių.

  • Jei pastebite įbrėžimus, nedelsdami juos apdorokite atitinkamais dažais arba inhibitoriumi.

  • Valymui nenaudokite agresyvių ar abrazyvinių valiklių, kurie gali pragraužti apsauginę dangą.

Plačiau