Filtruoti
Kainos rėžiai
Spalva
Daugiau
Tipas
Daugiau
Žingsnis
Daugiau
Ar yra sandelyje?

Virtuvės rankenėlės

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Jeigu norite dekoruoti savo namų ar objekto virtuvę, atnaujinti išvaizdą ar tiesiog pakeisti pažeistas/susidėvėjusias baldų rankenėlės – esate kaip tik ten, kur reikia. „Ulmas“ siūlo didžiulį kokybiškos furnitūros asortimentą, kurį sudaro ir rankenėlės virtuvės baldams. Šios rankenėlės, tiek estetine, tiek funkcine prasme (ergonomiškumu) bei patvarumu, atitinka virtuvėje esančias sąlygas (aukštesnis drėgmės lygis, riebalai, karštis, garai...).

Visos prekės turi savo puslapį, kuriame rasite svarbiausią informaciją apie rankenėles. Pateikite užsakymą, o mes pasirūpinsime, jog jūsų rankenėlės virtuvės spintelėms ar kitiems baldams greitai pasiektų nurodytą gavėją.

Kokias rankenėles baldams rinktis virtuvei?

Pasirinkimas visada priklausys nuo to, kokia estetika dominuoja jūsų virtuvėje bei kokiems baldams reikalingos rankenėlės. Kadangi katalogas yra labai platus, pasinaudokite patogiais prekių filtrais. Jie padės susiaurinti rodomų rezultatų sąrašą ir leis matyti, kurios rankenėlės virtuvei labiausiai derės pagal spalvą, formą (tipą) bei žingsnį (tvirtinimo elementą).

Rinkitės sau patinkančius ir lengvai priderinamus furnitūros elementus iš patikimo tiekėjo. „Ulmas“ atsako už visų savo siūlomų gaminių kokybę, todėl galite drąsiai dėti viską į krepšelį bei įgyvendinti net ir ambicingą projektą su unikaliais furnitūros elementais.

Kokios rankenėlės geriausiai tinka virtuvėje?

Geriausios virtuvės baldų rankenėlės visada yra tos, kurios derina funkcionalumą, ilgaamžiškumą ir stilių.

Nerūdijančio arba šlifuoto plieno variantai daug kam patinka dėl to, jog yra atsparūs rūdims ir pirštų antspaudams. Sendinto metalo (patinos) efektas tinka ten, kur norisi unikalumo bei yra išskirtinių baldų. Toks elementas visada atkreips dėmesį bei gali skoningai papildyti netradicines formas, vienetinius spalvų derinius ir ne tik.

Tradicinių formų rankenėlės su bronzos ar žalvario apdaila kuria šilumą bei jaukumą.

Na, o šiuolaikiškumui kurti bei minimalizmui atstovauja chromuoti bei matinių spalvų dizainai.

Nepamirškite, kad svarbu atsižvelgti ir į rankenėlių dydį bei formą. Tai nulems, kad jas būtų patogu naudoti, ypač jei dažnai gaminate maistą arba turite didelių stalčių ir spintelių.

Kaip atnaujinti virtuvės išvaizdą pakeitus rankenėles?

Jeigu nusprendėte, kad naujos rankenėlės virtuvės baldams yra tai, ko Jums reikia, štai, kaip patariame rinktis:

  • Prioritetą teikite rankenėlėms, kurios kontrastingai dera prie baldo formų ir spalvų arba subtiliai pabrėžia spalvas bei linijas.

  • Medį galite keisti metalu, mat, tokios virtuvės baldų rankenėlės pridės modernios elegancijos.

  • Įprastas ar klasikinės išvaizdos rankenas galite pakeisti nestandartiniu pasirinkimu.

  • Jeigu nusidėvėjusias rankenelės keisite naujomis, pasisitenkite išsirinkti tokias, kurių pagalba stalčius ar dureles atidaryti bei uždaryti būtų kuo paprasčiau.

Plačiau