Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Chemija

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Norint, kad baldai ir furnitūros elementai puikiai atrodytų bei ilgai tarnautų, neužtenka tik gero montavimo ir kokybiško sprendimo pasirinkimo. Šioje srityje labai praverčia ir priežiūrai skirtos chemijos priemonės. Patrauklia kaina kokybiškus tokio tipo produktus galite pirkti ir čia, „Ulmo“ elektroninėje parduotuvėje. Visi produktai turi savo puslapius, kuriuose nurodoma svarbiausia informacija. Taip pat svarbu paminėti ir patogų suskirstymą į kategorijas, kad profesionalams ar namų šeimininkams nereikėtų eikvoti laiko ieškant tinkamų priemonių savo baldų priežiūrai, apsaugai ir paruošimui.

Kaip saugiai naudoti chemijos priemones?

Saugiai naudoti chemijos priemones – svarbiausias akcentas, susijęs su jų taikymu. Tik tokiu būdu įmanoma išvengti nelaimingų atsitikimų ir pavojaus sveikatai.

Visada perskaitykite ir laikykitės gamintojo nurodymų ir informacijos, pateikiamos kiekvieno produkto saugos duomenų lapuose. Šioje vietoje pateikiamos konkrečios rekomendacijos, kaip elgtis su cheminėmis medžiagomis, kaip jas laikyti ir kaip suteikti pirmąją pagalbą nesėkmės ar incidento atveju.

Dirbantiems su chemija labai svarbu naudoti ir tinkamas asmenines apsaugos priemones (AAP), pavyzdžiui, pirštines, akinius ir kaukes, kad apsaugotumėte odą, akis ir kvėpavimo takus nuo toksiškų medžiagų poveikio.

Visada užtikrinkite gerą patalpų vėdinimą, kad neįkvėptumėte garų, ypač kai naudojate tokius produktus, kaip klijai, nefrasas, klijų tirpikliai ir kitos lakios, toksiškos medžiagos. Chemiją be išimčių laikykite vėsioje, sausoje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių, vaikams ir naminiams gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.

Po to, kai medžiagą panaudojate arba ji jau nebegalioja, pasirūpinkite atsakingu šalinimu pagal visas normas, standartus ir taisykles. Laikydamiesi atsargumo priemonių galite sumažinti riziką ir džiaugtis saugia darbo aplinka nuo projekto pradžios iki baigiamųjų etapų.

Kaip išsirinkti tinkamus cheminius produktus?

Norint pasirinkti tinkamus cheminius produktus, reikia suprasti konkrečius užduoties keliamus reikalavimus ir kaip produktas padės tą užduotį atlikti.

  • Baldų valiklių pasirinkimui didžiausios įtakos turi medžiaga, kuri valoma. Chemija turi tikti dėmių ar nešvarumų šalinimui ir nepakenkti tekstūrai, vientisumui, estetikai.

  • Rinkdamiesi OSB plokštėms, medienai ar kitoms medžiagoms skirtus klijus, atsižvelkite į medžio ar kitos medžiagos tipą, kurią klijuojate, aplinkos sąlygas ir reikiamą klijų stiprumą bei džiuvimo greitį.

  • Klijų tirpiklius ir valiklius reikėtų rinktis atsižvelgiant į klijų ar medžiagos, kurią šalinate, tipą ir su kokiais paviršiais dirbate.

Nepriklausomai nuo to, kokia chemija naudojama, būtina galvoti apie poveikį sveikatai ir aplinkai. Rinkitės mažiau toksiškus, neutralius ir saugesnius produktus, kai tik įmanoma. Jei reikia patarimų ir rekomendacijų, kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Mūsų specialistai puikiai išmano baldų chemijos prekių savybes ir ypatumus bei galės rekomenduoti kokybiškiausią variantą.

Chemija internetu

Internetu jūs galite įsigyti Hraniclean, Hranicoll, Hranifix, Hraniquick, Hydrotech, Osmo ir daugybės kitų gamintojų chemijos produktus. Visi jie turi unikalias savybes, kurios nurodomos prekių puslapiuose. Pateiktus užsakymus galėsite atsiimti fizinėse „Ulmo“ parduotuvėse arba rinktis pristatymą nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Pamirškite laukimą eilėse bei įsigykite visas darbui, hobiui ar kūrybinei užduočiai reikalingas baldinės chemijos priemones čia.

Plačiau