Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Padengimas
Daugiau
Ar yra sandelyje?

Metaliniai kabliukai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Reikia daugiau organizuotumo kabinant drabužius ir aksesuarus namuose? O gal įrenginėjate būstą bei reikia kokybiškos furnitūros? Esate ten, kur reikia, nes „Ulmo“ el. parduotuvėje jums pavyks patrauklia kaina įsigyti itin patvarius bei ilgaamžius, iš metalo pagamintus kabliukus. Rinkitės tiek tradicinės formos, klasikinio dizaino modelius, tiek moderniai atrodančias, visiškai šiuolaikiškas pakabėles-rankenėles. Kiekviena prekė turi savo puslapį, tad prieš pirkdami jūs galite sužinoti, kokiomis savybėmis pasižymi dominantys metaliniai kabliukai bei kokie jų matmenys ir ne tik.

Internetu pateiktus užsakymus greitai suruošime atsiėmimui bet kurioje fizinėje „Ulmo“ parduotuvėje arba sparčiai pristatysime visoje Lietuvoje.

Kaip efektyviai pritaikyti metalinius kabliukus namuose?

Metaliniai kabliukai gali būti naudingi kiekvienuose namuose. Svarbiausia – parinkti jiems tinkamą vietą bei prekių kataloge rasti tokio dizaino sprendimą, kuris derėtų prie likusio interjero spalvų, formų bei medžiagų gamos.

Vos pakabinus ir pradėjus jais naudotis, savo namuose galėsite džiaugtis atlaisvėjusia erdve ant paviršių bei mažesne netvarka. Ant metalinių kabliukų patogu laikyti paltus ar striukes, kepures ir net krepšius. Miegamuosiuose ar spintose kabliukai suteiks progą kabinti drabužius, diržus ir kita.

Na, o vonios kambariuose tokia furnitūra puikiai tiks rankšluosčiams ir chalatams kabinti. Jeigu labai patinka dizainas ir forma, tokie kabliukai gali būti lengvai pritaikomi ir virtuvėje indams, puodynėms ar prijuostėms.

Kalbant apie vietą, kabliukams rinkitės tokias erdves, kurias lengva pasiekti ir pavyktų, reikalui esant, sutalpinti kuo daugiau daiktų.

Tad efektyviai pritaikyti iš metalo pagamintus kabliukus tikrai nėra sunku.

Kokie yra metalinių kabliukų privalumai?

Paprasčiausia vertinti konstrukcinius kabliukų privalumus. Visi jie tiesiogiai susiję su metalo, kaip furnitūrinės medžiagos, privalumais. Tai yra:

  • Tvirtumas – metalas gali atlaikyti labai nemažas apkrovas, tad ant tokių kabliukų įmanoma kabinti ir sunkesnius drabužius ar aksesuarus;

  • Atsparumas drėgmei – skirtingai nei, pavyzdžiui, medis, tinkamai padengtas metalas pasižymi atsparumu drėgmei;

  • Įvairovė – mūsų internetinėje parduotuvėje rasite didžiulę metalinių kabliukų įvairovę, iš kurios galėsite rinktis. Turime užapvalintų – modernių, netradicinių formų arba visiškai klasikinių linijų sprendimus.

Būtent tai ir yra pagrindiniai metalinių kabliukų privalumai.

Ką reikėtų žinoti apie metalinių kabliukų montavimą ir tvirtinimą?

Pirmiausia nustatykite tinkamą aukštį kabliukams ir raskite geriausią vietą. Kabliukai turėtų būti lengvai pasiekiami ir įsitaisyti patogioje, bet niekam netrukdančioje vietoje. Svarbu, kad pavyktų be trikdžių atsidaryti duris, spinteles, stalčius ir praeiti net tada, kai daiktai pakabinti.

Būtinai patikrinkite, koks tvirtinimo sprendimas rekomenduojamas. Ne visose vietose įmanoma gręžti ar kalti, tad gali tekti rinktis klijavimą.

Visada laikykitės montavimo instrukcijų ir naudokite tinkamus įrankius. Atsakingas montavimas užtikrina saugumą ir maksimaliai padidina kabliukų funkcionalumą.

Plačiau