Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Aukštis, mm
Ilgis, mm
Padengimas
Bėgelio apkrova
Ar yra sandelyje?

Blum furnitūra

 

UAB "Ulmas" siūlomos BLUM furnitūros grupės:

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Blum – vienas iš garsiausių pasaulyje furnitūros gamintojų. Ši Austrijos kompanija yra žinoma kone visame pasaulyje ir Blum furnitūra visada asocijuojasi su kokybe, patikimumu, dideliu kasdieniu komfortu. „Ulmo“ elektroninėje parduotuvėje galite rasti labai didelį Blum furnitūros pasirinkimą, kurį sudaro įvairūs produktai tinkantys namams, komercinėms, administracinėms ar bet kurio kito tipo patalpoms.

Pasinaudokite patogiais prekių filtrais ir rūšiavimo įrankiais, kad lengviau rastumėte, kuri Blum furnitūra labiausiai jums tinka. Aukščiausia kokybė, patraukli kaina ir puikūs atsiliepimai – pagrindinės priežastys, kodėl verta rinktis Blum. Jūsų užsakymus greitai pristatysime visoje Lietuvoje.

Blum furnitūra - kas tai?

Furnitūra – specialūs baldiniai komponentai, smulkesnės pačio baldo dalys, kurios svarbios jos naudojimui. Tai – vyriai durelėms, stalčiai, lankstai, rankenėlės ir kita, kas padaro baldą patogiau naudojamu ir labiau tinkamu buičiai. Na, o Blum furnitūra – tai šios kategorijos prekės, kurias gamina būtent Austrijos kompanija. „Ulmas“ turi pakankamai didelį Blum furnitūros asortimentą:

  • Bėgeliai;

  • Stalčiai;

  • Lankstai (vyriai);

  • Pakėlimo mechanizmai;

  • Tandem bėgeliai;

  • Movento bėgeliai;

  • Tandembox Antaro stalčių sistema;

  • Tandembox Plus stalčių sistema.

Tai – daug produktų, kurie gali būti panaudojami beveik bet kuriame objekte.

Blum furnitūra: ką svarbu žinoti apie montavimą ir priežiūrą?

Montuojant ir prižiūrint Blum furnitūrą, svarbu atkreipti dėmesį į sumontavimo tikslumą ir tolesnę furnitūros priežiūrą.

Norint, kad Blum furnitūra, pavyzdžiui, vyriai, stalčių sistemos ir pakėlimo mechanizmai veiktų tinkamai, reikia tikslaus montavimo. Tam būtini tikslūs matavimai bei tinkamų įrankių naudojimas (pagal tai, kaip nurodyta gamintojo instrukcijose). Sumontavimą visada galima patikėti ir profesionalams. Nors yra ir dalių, kurias labai lengva sumontuoti patiems (pavyzdžiui, į Blum stalčių sistemas vėliau lengva įstatyti šiukšliadėžes), tačiau kai ką sureguliuoti ir nustatyti nebus taip paprasta, todėl visada naudokitės paruoštomis instrukcijomis, kurių pagalba viskas yra daug paprasčiau ir aiškiau.

Kadangi Blum furnitūra yra aukščiausios kokybės judančių dalių beveik nereikia sutepti ar reguliuoti norint išlaikyti optimalų veikimą.

Saugokite furnitūrą nuo dulkių ir šiukšlių, nes apsinešusios judančios dalys labiau stringa, greičiau dėvisi, negali užtikrinti tokio pat efektyvumo. Tinkamas montavimas ir reguliari priežiūra prailgins Blum detalių ilgaamžiškumą ir padidins jų funkcionalumą.

Kaip pasirinkti tinkamus Blum furnitūros sprendimus savo projektui?

1. Nustatykite, kokių konkrečių funkcijų reikia, pvz., norisi švelniai užsidarančių durelių/stalčių ar galbūt Jūsų baldas bus be rankenėlių, todėl bus reikalinga atmetimo funkcija. Tada galite atsidaryti atitinkamą prekių kategoriją.

2. Priderinkite furnitūrą prie savo spintelių tipo ir dydžio. Blum turi sprendimų įvairiems stiliams, tipams ir matmenims.

3. Renkantis Blum stalčius, atkreipkite dėmesį į jų maksimalią leistiną apkrovą. Dažniausiai Jums pakaks standartinių stalčių, atlaikančių 30 kg svorį, tačiau, jei projektuojate platų stalčių šiukšliadėžei, galite pasirinkti didesnei iki 65 kg apkrovai skirtus bėgelius, užtikrinsiančius sklandų ir ilgalaikį veikimą.

4. Jei renkatės Blum pakėlimo mechanizmus ir nesate baldininkas, rekomenduojame prieš užsisakant pasikonsultuoti su UAB „Ulmas“ pardavėjais, kad būtų parinktas tinkamiausias pakėlimo mechanizmo lygis ar tipas. Blum pakėlimo mechanizmų parinkimas reikalauja papildomų techninių skaičiavimų, todėl prieš užsakant, turėkite   informaciją apie tikslius spintelių fasadų storius, matmenis bei medžiagos iš kurios bus gaminami fasadai rūšį.

5. Blum lankstai gali būti komplektuojami su skirtingomis plokštelėmis. Kad būtų lengviau sureguliuoti dureles, rinkitės plokšteles su ekscentriniu reguliavimu. Plokšteles, tinkančias konkrečiam lankstui, rasite spustelėję ant reikiamo lanksto ir pasirinkę žemiau lange iš sąrašo „Susijusios prekės“ 

6. Ieškokite furnitūros, kurios montavimo procesas būtų kuo paprastesnis, ypač jei imatės pasidaryk pats projekto.

Dėl Blum furnitūros visada galite kreiptis į artimiausią pardavimo skyrių. Miestai, kuriuose dirba mūsų pardavimo skyriai: Klaipėda, Kaunas, Vilnius ir Šiauliai. Rekomenduosime geriausią Blum furnitūrą ir ne tik!

Plačiau