Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Stumdomų durų bėgeliai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Susijusios kategorijos

Spintose, svetainėse, atviro plano patalpose, biuruose ar bet kurioje kitoje erdvėje, kur naudojamos ar planuojamos stumdomos durys, reikalinga kokybiška, joms pritaikyta furnitūra. Vienas iš svarbiausių dalykų – bėgeliai stumdomoms durims. Būtent jais rieda ratukai ir užtikrina patogumą atidarant ar uždarant, kontroliuojant spintos, kambario dureles ar pertvaras. Internetu, „Ulmo“ prekių kataloge siūlomi įvairūs aliuminio profilio bėgeliai ir kiti šios kategorijos produktai, pritaikyti prie įvairių poreikių. Įsigykite viską, ko reikia jūsų darbui ar pasidaryk pats projektu ir džiaukitės geriausiais rezultatais.

Kaip pasirinkti tinkamus bėgelius stumdomoms durims, atsižvelgiant į funkcionalumą ir dizainą?

Renkantis tinkamus bėgelius stumdomosioms durims reikia atsižvelgti ir į funkcionalumą, ir į dizainą. Funkciniu požiūriu, bėgeliai durims ar spintoms turi atlaikyti durų ar pertvaros svorį ir naudojimo dažnumą. Tik taip gaunama maksimali nauda ir vertė, kad būtų užtikrintas sklandus veikimas ilgą laiką.

Didesnių matmenų ir/ar daug sveriančioms durims ar pertvaroms dar svarbiau rasti bėgelius, kurie būtų patvarūs. Tik taip įmanoma išvengti deformacijų ir nesutapimų. Tam puikiai tiks mūsų siūlomi aliumininiai bėgeliai stumdomoms durims. Nuo medžiagos, iš kurios bėgeliai pagaminti, pavyzdžiui, aliuminio ar nerūdijančio plieno, priklauso jų ilgaamžiškumas ir poreikis priežiūrai.

Dizaino prasme daug įtakos turi subjektyvūs pirkėjų lūkesčiai, bet bendrąja prasme svarbu, kad bėgeliai papildytų durų ir patalpos estetiką  arba visai nekristų į akis. Modernūs, minimalistiniai PRO arba EVO serijos bėgeliai iš mūsų asortimento atrodo elegantiškai ir atlieka savo funkciją grąžiai prisiderindami prie likusių baldų linijų ir estetikos.

Tad rinkdamiesi bėgelių sistemą atsižvelkite į erdvę, kurioje jie montuojami ir durų stilių, kad pasiektumėte harmoniją tarp estetikos ir praktiškumo.

Kaip veikia stumdomų durų bėgeliai?

Stumdomi durų, pertvarų ar spintos bėgeliai yra pagrindinis komponentas, leidžiantis tokio tipo durims sklandžiai judėti. Šie bėgeliai paprastai montuojami prie grindų (apačioje) arba prie lubų (viršuje). Jie sudaro tarsi kelią ar takelį, kuriuo rieda ir slysta ratukai arba ritiniai. Spintos durų bėgeliai turi būti tinkamai parinkti, nes tik tai užtikrina, kad durys ar pertvaros atsidarinėtų bei užsidarinėtų be vargo, išliktų stabilios ir lygios.

Kokybiški bėgeliai sumažina riedėjimo trintį ir pasipriešinimą, todėl mažiau dėvisi ir ratukai, ir durys, ir pats bėgelis. Tinkamai sumontuoti ir prižiūrimi bėgeliai prisideda prie stumdomųjų durų sistemos ilgaamžiškumo. Apibendrinant galima sakyti, kad tai yra kelias, kuriuo juda durų ratukai.

Stumdomų durų bėgeliai internetu

Internetu parduodami įvairių matmenų bei tipų apatiniai, viršutiniai bėgeliai ir jų komplektai spintoms. Rinkitės tą variantą, kuris labiausiai atitinka poreikius, o mes užtikrinsime spartų suruošimą bei pristatymą.

Plačiau