Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Padengimas
Daugiau
Ar yra sandelyje?

Pakabėlės

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Kabyklos, kabliukai, pakabėlės, pakabos ir šių furnitūros elementų sistemos gerokai padidina bet kurios spintos ar net namų erdvės praktiškumą ir funkcionalumą. „Ulmas“ jums gali internetu pasiūlyti pačius įvairiausius kabliukus, pakabas ir pakabėles, kurie suteiks laisvę jums ar jūsų klientams pasikabinti daiktus. Šie furnitūros elementai reikalingi baldininkams, namų interjero dizaineriams, sprendimų kūrėjams, apdailos specialistams bei pasidaryk pats projektų mylėtojams.

Jūsų patogumui visos pakabėlės yra patogiai suskirstytos į prekių kategorijas, kad būtų paprasčiau rasti tai, kas atitinka poreikius. Kiekviena prekė taip pat turi savo puslapį, kuriame rasite svarbiausią informaciją, padėsiančią rasti optimalų sprendimą. Stebėkite ir ženklus kataloge. Pažymėtoms prekėms gali būti taikoma akcija, o specialiu simboliu ženklinamos ir naujienos.

Kaip pasirinkti praktiškas ir stilingas pakabėles jūsų namams?

Jeigu renkatės pakabėles namams, pirmiausia reikėtų pagalvoti apie tai, kur jos kabės ir kam bus naudojamos. Pagal atlaikomą apkrovą, dydį ir kitas savybes galima jas skirstyti į tas, kurios pritaikytos drabužiams, kurios – rankšluosčiams, aksesuarams ar kitiems, lengvesniems daiktams. Taip pat yra patvarių bei specialiai vonios kambariams pritaikytų kabliukų, pailgų pakabų bei kitų sprendimų.

Renkantis visada svarbu pagalvoti apie estetiką bei funkcionalumą. Bet kurioje vietoje esančios pakabos ar kabliukai turi atitikti bendrą erdvės spalvinę gamą (pritapti ar žavingai kontrastuoti) bei tilpti numatytoje vietoje. Tam svarbu pasižiūrėti į matmenis, kurie pateikiami prekės puslapyje. Galiausiai – pagalvokite apie kabliukų formas bei proporcijas. Jeigu namai – skandinaviško stiliaus, rinkitės tiesių, griežtų, minimalistinių formų kabliukus. Jeigu būste dominuoja klasika su žalumos ir metalo deriniu, kabliukai ar pakabos taip pat turėtų būti iš metalo.

Pakabėlės: paprastas būdas organizuoti daiktus bet kurioje erdvėje

Spintose, prieškambariuose, voniose ir net sandėliukuose patogu turėti pakabėles. Tokie furnitūros sprendimai aktualūs ir komercinėse patalpose, įmonių biuruose. Šaltuoju metų laiku ant prieškambaryje ar priimamajame esančių kabliukų bei pakabų lengvai tilps striukės, kailiniai ar žieminiai aksesuarai, o bet kuriuo kitu metų laiku čia patogu pasikabinti savo daiktus, šuns pavadėlį ar kitus reikmenis.

Itin populiarėja ir kabliukai vonioje. Nebereikia rankšluosčių mėtyti ant žemės ar krauti ant palangių, vonios krašto. Spintoje pakabos leidžia susikabinti drabužius taip, kad būtų lengva juos grupuoti ir pasiruošti norimą aprangą ateinančiai dienai, progai, savaitei ar net sezonui.

Na ir galiausiai, vis labiau pirkėjus domina kabliukai raktams, kurių pagalba savo raktus visada rasite toje pačioje vietoje.

Plačiau