Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Klijų tirpikliai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Klijų tirpikliai yra reikalingi tiek profesionalams, dirbantiems baldų gamyboje, restauravime, statybose ar remonto srityse, tiek pasidaryk pats projektuose. Tai yra efektyvi chemija, skirta klijams tirpinti ir klijavimo medžiagoms pašalinti arba jų likučiams nuvalyti. Šie tirpikliai pajėgūs susilpninti ir suardyti klijų jungtis, todėl jų reikia atliekant labai skirtingus darbus. Iš „Ulmo“ el. parduotuvės galite patrauklia kaina pirkti 646 tirpiklį-skiediklį įvairiose 1 l arba 5 l talpose. Internetu pateiktus užsakymus greitai pristatome į fizines parduotuves ar nurodytus adresus visoje Lietuvoje. Be to, prekės puslapyje galite pamatyti ir daugiau aktualios informacijos, kuri padės prieš perkant.

Kaip išsirinkti klijų tirpiklį?

Klijų tirpiklio parinkimas priklauso nuo kelių dalykų. Visų pirma reikia pažinti klijų tipą, kuris bus valomas. Tada reikia įvertinti medžiaginius paviršius ir konkrečius darbo reikalavimus.

Pavyzdžiui, tirpikliai, kurie gerai tinka sintetiniams, pavyzdžiui, epoksidiniams ar akriliniams klijams, gali netikti natūraliems klijams ir atvirkščiai.

Be to, reikia įvertinti į pagrindo medžiagą, kad skiedikliai jų nepažeistų. Dirbant su delikačiomis apdailomis, senais paviršiais ar labai pažeidžiamomis medžiagomis, reikia švelnesnių tirpiklių.

Prisiminkite, kad tirpiklis yra chemiškai agresyvi medžiaga, todėl dirbkite su respiratoriais ir/arba gerai vėdinamoje patalpoje. Jeigu kyla klausimų arba reikia patarimo, kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Ten dirbantys profesionalai tiksliai rekomenduos tirpiklius bei atsakys ar 646 priemonė atitinka jūsų užduoties specifiką.

Kaip veikia klijų tirpikliai ir kur juos naudoti?

Klijų tirpikliai veikia prasiskverbdami į pačių klijų struktūrą ir suardydami jos molekulinius ryšius. Taip patys klijai veiksmingai ištirpsta arba suyra ir galima juos pašalinti. Pats cheminis tirpinimo procesas gali skirtis priklausomai nuo klijų tipo ir tirpiklio cheminės sudėties, tačiau tirpiklių paskirtis išlieka tokia pat.

Svarbu pirmiausia išbandyti tirpiklį mažame, nepastebimame plote, kad įsitikintumėte, jog jis nepažeidžia paviršiaus. Naudojimo galimybės yra labai plačios: automobilių remontas, medžio apdirbimas, baldų restauravimas, paviršiaus paruošimas ir ne tik.

Klijų tirpikliai internetu

Pirkti tokias priemones internetu apsimoka. Pirma, čia jūs turėsite prieigą ne tik prie aukštos klasės tirpiklių klijams, bet ir kitos chemijos, kurios gali prireikti darbui ar DIY užduotims. Mūsų el. parduotuvėje visos prekės turi savo puslapį, kuriame galima rasti daugiau naudingos informacijos.

Be to, pirkti internetu yra patogu, nes galima rinktis pristatymą ar atsiėmimą, taip sutaupant laiką, išvengiant eilių. Taikomos akcijos ir ypatingi pasiūlymai – tik dar keli iš aibės privalumų.

Plačiau